MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Arkadiusz Tańcula o śmierci Mateusza Murańskiego

Arkadiusz Tańcula nagrał film na Instagramie w którym wspominał Mateusza Murańskiego z którym grał w serialu “Lombard. Życie pod zastaw” i walczył w oktagonie Fame MMA.

Jestem w szoku, nie wiem, co mam powiedzieć. Jeszcze parę dni temu pisaliśmy ze sobą. Wysłał mi swój film “IO”, żebym mu wyciął fragmenty i skleił. Napisał mi: “Aro, zrobiłbyś mi to, bo wiem, że ty się na tym znasz. Wiesz, jaki ja jestem lewy, pół dnia mi to zajmie, a ty to zrobisz w pięć minut”. (…) Pogadaliśmy chwilę, zaprosiłem go do mojego nowego programu. Mieliśmy powspominać, poopowiadać jakieś rzeczy. No i teraz, k***a, taka informacja – powiedział Tańcula.

– To jest kolejna ofiara hejtu w internecie po Ozdobie. On mi po walce mówił, że nie daje sobie rady z hejtem. To była depresja, przez którą uciekł w używki. Nasze życiorysy zawsze będą ze sobą połączone. Byliśmy przez wiele lat przyjaciółmi, potem cała Polska patrzyła na nasz konflikt. I pomimo tego wszystkiego, co powiedział i co zrobił, ja nigdy do końca nie miałem do niego żalu, bo wiedziałem, że on jest zmanipulowany przez ojca. On tak naprawdę nigdy nie chciał tego wszystkiego. Zresztą przed ostatnią walką na Face2Face widziałem w jego oczach starego Mateusza, mojego przyjaciela. Cieszę się, że się pogodziliśmy po walce. No i co…tyle…Spoczywaj w pokoju – dodał.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x