MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Elite Fighters głównym sponsorem i partnerem MMA Weekend

W dniach 11-12 grudnia 2021 w Krakowie odbędzie się MMA Weekend, czyli Seminarium Sportów Walki. Na tym wydarzeniu pojawią się bardzo ciekawe osobistości ściśle związane ze sportami walki.

W rolę mentorów na tym wydarzeniu wcielą się postaci ściśle związane ze światem sportów walki. Poniżej przedstawiamy pełną listę gości, którzy wezmą udział w tym seminarium i będą mogli podzielić się swoją ogromną wiedzą.

Na tym wydarzeniu pojawią się:

Tomasz Sarara – kick-bokser oraz zawodnik MMA, który ma za sobą stoczonych blisko 50 walk w formule kickboxingu. Sarara był mistrzem organizacji FEN w kategorii do 95 kg. Obecnie Polak toczy pojedynki w formule MMA w organizacji KSW, a w swoim debiucie pokonał Filipa Bradarica.

Marcin Held – doświadczony zawodnik MMA, który w swojej karierze ma stoczonych 35 pojedynków w tej formule. Marcin jest posiadaczem czarnego pasa w BJJ. Held miał okazję występować w największych organizacjach MMA na świecie (UFC, Bellator, ACA).

Robert Ruchała – zawodnik MMA występujący obecnie w organizacji KSW. Robert na gali KSW 64 pokonał Patryka Kaczmarczyka. Ruchała jest jednym z najbardziej perspektywicznych zawodników i na ten moment ani razu nie przegrał swojego pojedynku w zawodowym MMA.

Łukasz Brzeski – zawodnik MMA wagi ciężkiej występujący obecnie w organizacji UFC. Brzeski w swojej karierze walczył w organizacji Babilon, a w swoim ostatnim pojedynku na wydarzeniu Dana White’s Contender Series 39 pokonał Dylana Pottera i dzięki temu zwycięstwu otrzymał kontrakt od UFC.

Sebastian Kotwica – zawodnik MMA wagi piórkowej. Kotwica w swojej karierze miał okazję występować w organizacji FEN. Sebastian wywodzi się z zapasów, a w swoim ostatnim pojedynku pokonał Marcosa Schmitza.

Mirosław Okniński – główny trener Akademii Sportów Walki Wilanów, posiadacz czarnego pasa w BJJ oraz jeden z pionierów MMA w Polsce. Okniński miał okazję trenować takich zawodników jak: Krzysztof Jotko czy Mariusza Pudzianowskiego. Obecnie Okniński ma pod swoimi skrzydłami między innymi: Michała Oleksiejczuka, który obecnie walczy w organizacji UFC oraz Szymona Kołeckiego.

               Federacja Elite Fighters ma przyjemność zostać głównym sponsorem i partnerem wydarzenia, czynnie wspierając rozwój MMA w Polsce.

Kto to jest Tomasz Sarara?

O Tomku Sararze możemy powiedzieć że jest kick-bokserem oraz zawodnikiem MMA, który ma za sobą stoczonych blisko 50 walk w formule kickboxingu. Sarara był mistrzem organizacji FEN w kategorii do 95 kg. Obecnie Polak toczy pojedynki w formule MMA w organizacji KSW, a w swoim debiucie pokonał Filipa Bradarica.

Kto to jest Marcin Held?

O Marcinie Heldzie możemy powiedzieć że jest to doświadczony zawodnik MMA, który w swojej karierze ma stoczonych 35 pojedynków w tej formule. Marcin jest posiadaczem czarnego pasa w BJJ. Held miał okazję występować w największych organizacjach MMA na świecie (UFC, Bellator, ACA).

Kto to jest Robert Ruchała?

O Robercie Ruchale możemy powiedzieć że jest zawodnik MMA występujący obecnie w organizacji KSW. Robert na gali KSW 64 pokonał Patryka Kaczmarczyka. Ruchała jest jednym z najbardziej perspektywicznych zawodników i na ten moment ani razu nie przegrał swojego pojedynku w zawodowym MMA.

Kto to jest Łukasz Brzeski?

O Łukaszu Brzeskim możemy powiedzieć że jest zawodnik MMA wagi ciężkiej występujący obecnie w organizacji UFC. Brzeski w swojej karierze walczył w organizacji Babilon, a w swoim ostatnim pojedynku na wydarzeniu Dana White’s Contender Series 39 pokonał Dylana Pottera i dzięki temu zwycięstwu otrzymał kontrakt od UFC.

Kto to jest Sebastian Kotwica

O Sebastianie Kotwicy możemy powiedzieć że jest zawodnik MMA wagi piórkowej. Kotwica w swojej karierze miał okazję występować w organizacji FEN. Sebastian wywodzi się z zapasów, a w swoim ostatnim pojedynku pokonał Marcosa Schmitza.

Kto to jest Mirosław Okniński?

O Mirosławie Oknińskim możemy powiedzieć że jest główny trener Akademii Sportów Walki Wilanów, posiadacz czarnego pasa w BJJ oraz jeden z pionierów MMA w Polsce. Okniński miał okazję trenować takich zawodników jak: Krzysztof Jotko czy Mariusza Pudzianowskiego. Obecnie Okniński ma pod swoimi skrzydłami między innymi: Michała Oleksiejczuka, który obecnie walczy w organizacji UFC oraz Szymona Kołeckiego.

Co to jest Elite Fighters?

Organizacja Elite Fighters zamierza pójść szlakiem wyznaczonym przez FAME MMA, czyli organizować gale tzw. freak fightów – pojedynków osób znanych, niezwiązanych ze światem sportowców. Youtuberów chętnych do pojedynków w formule MMA jest sporo, jednak nie każdy spełnia wymagania federacji FAME MMA. Dlatego też powstają kolejne federacje, zrzeszające celebrytów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x