MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Fame MMA 10: Gabriel „Arab” Al – Sulwi – Łukasz Lupa. Typy bukmachera.

Gala Fame MMA już po raz 10 rozegra się 15 maja 2021 roku. Jak dotąd każda z walk poprzednich edycji przynosiła sporo emocji, oraz często zaskakujących werdyktów sędziowskich. Fame MMA to okazja do zaprezentowania swoich umiejętności szerszej grupie widzów oraz do udowodnienia przeciwnikowi kto jest lepszy. Spośród 10 zaplanowanych na ten dzień walk, pora na omówienie czwartego już pojedynku. A uczestniczyć w nim będą Gabriel „Arab” Al- Sulwi oraz Łukasz Lupa.

FAME MMA 10 – GDZIE OBSTAWIAĆ?

Od sierpnia 2020 roku FAME MMA współpracuje na wyłączność z Betclic. To właśnie ten legalny bukmacher jako jedyny posiada ofertę zakładów bukmacherskich związaną z galą FAME MMA 10.
Nie zwlekaj i sprawdź naszą szeroką ofertę na najbliższą galę w tym miejscu.

Każdą walkę można będzie także obstawiać w czasie rzeczywistym w ofercie LIVE w Betclic.

Gabriel „Arab” Al – Sulwi – Łukasz Lupa

Arab” to znany polskim fanom raper i Youtuber. Jego kanał śledzi ponad 300 tysięcy widzów. Zawodnik pochodzący z Rzeszowa jest jak dotąd niepokonany w oktagonie. Do tej pory rozegrał dwie walki, obie wygrywając. Podczas swojego debiutu w listopadzie 2020 roku, skrzyżował rękawice z internetowym celebrytą Pawłem Tyburskim. „Arab” dzięki swojej dominacji w tym pojedynku, wygrał jednogłośną decyzja sędziów.

Już w kolejnej gali Fame, „Arab” stanął przed szansą poprawić swoje notowania i tym razem na jego drodze stanął inny słynny raper Patryk „Kizo” Woziński. Obaj fighterzy znają się nie od dziś. Walka pomiędzy nimi tak naprawdę rozpoczęła się dopiero od połowy drugiej rundy, gdy obaj zaczęli wyprowadzać co raz więcej ciosów. Zdecydowanie najlepszą rundą okazała się runda trzecie. Ostatecznie to „Arab” decyzją sędziów został zwycięzcą pojedynku i jako niepokonany, stanie do walki o podtrzymanie swej passy zwycięstw już podczas 10 Gali Fame MMA.

Rywalem „Araba” będzie Łukasz Lupa. Były uczestnik telewizyjnego show MTV „Ex na plaży” to były bokser, pochodzący z Iławy. Występ w Fame MMA 10 będzie już czwartym pojedynkiem Lupy w oktagonie pod szyldem Fame. Jak dotąd zanotował od dwa zwycięstwa oraz jedną porażkę.

Podczas pierwszej edycji Fame, Lupa zmierzył się z Markiem „Maro” Wilczakiem. Pojedynek ten rozstrzygnął na swoją korzyść, pokonując Wilczaka przez techniczny nokaut. Podczas drugiej gali, przegrał z Kamilem Stępińskim. „Kasti” już w pierwszej rundzie nie pozostawił złudzeń i podczas okładania rywala w parterze, sędzia zmuszony był przerwać pojedynek ogłaszając zwycięstwo Stępińskiego.

Na siódemej gali Fame MMA, doszło do trzeciej walki Lupy. Po zwycięstwie i po porażce, znów przyszedł czas na drugą wygraną. Lupa w sposób fenomenalny „zgasił światło” Marcinowi „Mielonidasowi” Makowskiemu, nokautując go już w pierwszej rundzie. Po tej walce Lupa odgrażał się Kasjuszowi Życińskiemu, domagając się walki z nim i grożąc że go delikatnie mówiąc zmasakruje. Czy będzie miał ku temu okazję? Być może już podczas następnej gali dojdzie do konfrontacji z „Don Kasjo”? Wszystko okaże się już niebawem.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.