MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Fame MMA 10: Michał Gała – Mikołaj Śmieszek. Typy bukmachera.

Piąta z zaplanowanych na 15 maja walk w ramach 10 edycji Fame MMA, to pojedynek Michał Gała – Mikołaj Śmieszek. Kim są obaj fighterzy? Jakie są ich doświadczenia w oktagonie oraz czym zajmują się oni na co dzień? Wszystkiego tego dowiemy się z niniejszego artykułu. Zapraszamy do lektury.

FAME MMA 10 – GDZIE OBSTAWIAĆ?

Od sierpnia 2020 roku FAME MMA współpracuje na wyłączność z Betclic. To właśnie ten legalny bukmacher jako jedyny posiada ofertę zakładów bukmacherskich związaną z galą FAME MMA 10.
Nie zwlekaj i sprawdź naszą szeroką ofertę na najbliższą galę w tym miejscu.

Każdą walkę można będzie także obstawiać w czasie rzeczywistym w ofercie LIVE w Betclic.

Mikołaj Śmieszek – Michał Gała.

Michał Gała, rywal Mikołaja Śmieszka, to uczestnik polskiej edycji „Top model”. Tyle że ten pierwszy zasłynął z niezwykłego poczucie humoru, rozśmieszając na wszelakie możliwe sposoby nie tylko pozostałych uczestników, ale i jurorów. Drugi natomiast to zwycięzca programu, tyle że innej jego edycji niż tej, w której brał udział Gała.
Dla Michała Gały, 10 edycja Fame MMA to absolutny debiut w klatce. Jego udział został potwierdzony już podczas konferencji prasowej przed 9 edycją. Jak dotąd Michał znany jest jako model, influencer czy Youtuber. Brał udział w kilku reality show np. „Fame czy Shame” lub „TeamX”.

Wbrew oczekiwaniom, pojedynek ten nie będzie starciem dwóch, nienawidzących się ludzi. Michał i Mikołaj pozostają w przyjacielskich stosunkach a zaraz po ogłoszeniu ich walki, obaj umieścili wspólną fotografie na Instagramie.
Gała jak dotąd nie miał do czynienia ze sportami walki, skupiał się bardziej na sportach siłowych lub bieganiu.
Michała Gałę na Tik Toku obserwuje prawie 900 tysięcy osób.
Mikołaj Śmieszek natomiast to 20 latek z również zerowym kontem walk w oktagonie. Stał się popularny dzięki udziałowi w Top Model, który to zresztą wygrał. Otrzymana nagrodę, czek o wysokości 100 tys. złotych przekazał na konto WOŚP.

Mikołaj Śmieszek w przeszłości był bramkarzem Stali Kraśnik ale to sporty walki zawsze były jego marzeniem. Stąd pomysł udziału w Fame. Do walki przygotowuje się w warszawskim klubie 5D Gym Club pod okiem trenera spod którego skrzydeł na Fame MMA wystąpił m.in. Sylwester Wardęga.
Czy pojedynek będzie hitem gali? Czy dwaj niedoświadczeni zawodnicy stworzą niepowtarzalne widowisko? Na te oraz wiele innych pytań, odpowiedź poznamy już 15 maja podczas 10 odsłony Gali Fame MMA.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.