MMA News

wszystko związane ze światem MMA

FAME MMA 11: Fight Club – trailer

2 października w Arena Gliwice odbędzie się największe wydarzenie sportowo-rozrywkowe w Polsce. Gwiazdy sportu, YouTube’a, Instagrama, Twitch’a i Tik Tok zawalczą na gali FAME 11: Fight Club.

FAME MMA po raz kolejny pozytywnie zaskakuje i udowadnia, że jest daleko przed wszystkimi. Ich najnowszy trailer to genialny mix tego co najciekawsze na gali nr 11: freak fighty, hip hop, topowe gwiazdy social mediów i dwie legendy europejskiego MMA. Całość okraszona została świetnym utworem Sariusa i Smolastego „Nieśmiertelni”.

W walce wieczoru Borys Mańkowski zmierzy się z Normanem Parke w zupełnie nowej formule: walce bokserskiej w rękawicach do MMA trwającej 15 minut (bez podziału na rundy). Jak powiedział sam Borys Mańkowski w rozmowie z Michałem Baronem podczas programu FAME CAGE:

Jaram się samą formułą walki, że nikt nigdy czegoś takiego nie zrobił. Mało tego, praktycznie wszystko, co się tam wydarzy, to jest wymyślone przeze mnie, nawet ta piętnastominutowa runda, to był mój pomysł. Bardzo się cieszę, że to wszystko zostało zaakceptowane i dojdzie do tego, i jeśli na stałe taka formuła zagości w sportach walki, to wydaje mi się, że będzie to spełniało oczekiwania kibiców. Bo tak jak powiedziałem, najbardziej popularne sporty walki to boks i MMA. Tutaj mamy połączenie tego, bo mamy zasady bokserskie, ale w małych rękawicach i mało tego bez podziału na rundy, tylko cały czas młócka. Wydaje mi się, że dla oka to będzie mega widowiskowe, mega kozackie.

W pozostałych walkach zobaczymy m.in. Sylwestra Wardęgę, Piotra „Popo” Węgrzyna, Mikołaja „Mixera” Magdziarza, Norberta „Smolastego” Smolińskiego, Filipa „Filipka” Marcinka i jednego z włodarzy FAME – Michała Boxdela Barona.

Wiem, że mówię to za każdym razem, ale mam wrażenie, że ta gala będzie wyjątkowa. Udało się nam połączyć wszystko, co najlepsze z obu światów. Mamy świetne freak fighty, naprawdę zasięgowych twórców, wróciły dwie bardzo ważne dla nas postaci – Xayoo i Paris Platynov, którzy poprowadzą Lożę Szyderców, a wisienką na torcie będzie walka dwóch wielkich sportowców – Borysa Mańkowskiego i Normana Parke, którzy zawalczą w wyjątkowej formule (boks w małych rękawicach bez podziału na rundy). Nie mogę się doczekać 2 października i tego efektu wow, gdy znowu po dwóch latach przerwy zobaczę pełną halę. Na ten moment sprzedaliśmy już blisko 8 tysięcy biletów, więc na pewno wyprzedamy wszystkie miejsca – mówi Wojciech Gola, jeden z właścicieli FAME MMA.

Czekamy z niecierpliwością na drugą konferencję i galę, która odbędzie się już 2 października w Arenie Gliwice. PPV i bilety na galę dostępne są na famemma.tv.

FAME 11 “FIGHT CLUB” karta walk

Main event:

Borys “The Tasmanian Devil” Mańkowski vs Norman “Stormin” Parke (street fight dirty boxing / 15 minut bez rund / rękawice do MMA)

Co-main event:

Sylwester Wardęga vs Wojciech “OjWojtek” Przeździecki

  • Piotr “Popo” Węgrzyn vs Mikołaj “Mixer” Magdziarz
  • Michał “Boxdel” Baron vs Maksym “Maksymalnie” Ziółkowski
  • Norbert “Smolasty” Smoliński vs Piotr “MiłyPan” Kołaczyński
  • Filip “Filipek” Marcinek vs Amadeusz “Ferrari” Roślik
  • Marcin Malczyński vs Arkadiusz Tańcula
  • Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska vs Patrycja Wieja
  • Krystian “Krycha” Wilczak vs Aleksandr “Sasha” Muzheiko
  • Piotr “Szeli” Szeliga vs Krzysztof “Fericze” Ferenc
Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x