MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Fame MMA 12 – karta walk 20.11.2021

W niedzielę 26 września odbyła się druga konferencja przed Fame MMA 11, którą zaplanowano w sobotę (2 października) w Arenie Gliwice. Podczas konferencji zaprezentowano także uczestników następnej gali, czyli Fame MMA 12, która odbędzie się 20 listopada 2021 roku w Gdańsku. W niedzielę 17 października odbyła się kolejna konferencja prasowa, na której poznaliśmy wszystkich uczestników nadchodzącej gali Fame MMA 12. Natomiast na gali FameMMA numer 13 pojawi się w oktagonie raper Mariusz “Sarius” Golling.

Włodarze federacji FAME czyli Michał “Boxdel” Baron i Wojciech Gola zapowiedzieli, że podczas Fame 12 odbędzie się walka o pas pomiędzy Adrianem “Polak” Polańskim z Maksymilianem “Wiewiór” Wiewiórką. Na XII gali zadebiutuje też były strongman Krzysztof Radzikowski. Main eventem 12 gali będzie walka Kasjusz “Don Kasjo” Życiński vs Marcin Wrzosek! Po kilkunastu galach na swój udział w Fame MMA weźmie udział Sergiusz “Nitrozyniak” Górski (gala nr. 13).

Czemu MMA? Czy śladami Mariusza Pudzianowskiego? Dwa lata temu przestałem dźwigać ciężary zawodowo w zawodach Strongman. No i coś w życiu trzeba robić. A chciałem dalej pozostać w reżimie treningowym. Fajnie było schudnąć 30 kg. Zrobiła się lepsza forma i sylwetka. Można teraz popróbować swoich sił, a przy okazji to wiadomo o co chodzi”– powiedział Krzysztof Radzikowski na scenie II konferencji Fame MMA 11.

Kiedy jest Fame MMA 11?

12. gala Fame MMA z pojedynkami freak fightów odbędzie się 20 listopada 2021 r. w Gdańsku (20.11.2021).

Karta walk: Fame MMA XII – kto walczy?

Poznaliśmy kartę walk Fame MMA 12. Podczas nadchodzącej gali wystapi Kasjusz “Don Kasjo” Życiński, Marcin Wrzosek, Adrian Polak, Wiewiór oraz były strongman Krzysztof Radzikowski. (wyniki ważenia FAME MMA 12)

Extra Fight:

Arkadiusz Tańcula vs Jacek Murański – pojedynek w klatce 3x3m

Walka wieczoru:

 • Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Michał „Boxdel” Baron – pojedynek na zasadach boksu

Karta główna:

 • Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Marcin „The Polish Zombie” Wrzosek – pojedynek na zasadach boksu
 • Adrian „Polak” Polański vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka – o pas FAME MMA w wadze półśredniej
 • Piotr „Bestia” Piechowiak vs Krzysztof Radzikowski
 • Mateusz „Fit Lovers” Janusz vs Kacper „Blonsky” Błoński
 • Kamila „Zusje” Smogulecka vs Marta „Martirenti” Rentel
 • Anna „IFBB PRO” Andrzejewska vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk
 • Maciej „Szewcu” Szewczyk vs Krystian „Krycha” Wilczak
 • Patryk „Ryba” Karaś vs Kornel „Koro” Regel

Karta wstępna:

Finał turnieju ROAD TO ARMIA

 • Jakub Kaczmarski vs Adrian Wieliczko

Gala odbędzie się 20 listopada 2021 r. w Gdańsku.

Karta walk gali Fame MMA 13

 • Sergiusz “Nitrozyniak” Górski – TBA
 • Mariusz “Sarius” Golling – TBA

Fame MMA 12 – jakie są kursy bukmachera?

Zakłady bukmacherskie na galę Fame MMA 12 będzie można obstawiac legalnie wyłącznie w Betclic.

Ile kosztuje PPV Fame MMA 12?

FAME MMA przebojem wdarło się na rynek i obecnie jest najpopularniejszą rozrywką spod szyldu Freak Fight MMA w Europie, a sprzedaż PPV pojedynczego wydarzenia sięga blisko 500 000 licencji!

Relacja odbędzie się w systemie PPV. Poniżej informacje o kosztach dostępu poprzednich wydarzeń:

 • 23,99 zł – wersja podstawowa, zapewniająca jakość HQ oraz dostęp do nagrania przez 48 godzin po zakończeniu wydarzenia.
 • 29,99 zł – wersja premium, zapewniająca jakość HD oraz dostęp do nagrania przez siedem dni po zakończeniu gali.

Gdzie oglądać Fame MMA 12 za darmo?

Z pewnością pojawi się wiele nielegalnych transmisji z gali Fame MMA m.in na youtube czy na twitchu, jednak są one nielegalne i nie powinno się ich używać. Takie “restreamy” są systematycznie banowane, a kanały zostają usunięte i blokowane. Najlepszym sposobem na oglądanie tanim kosztem transmisji FAME MMA, jest zebranie się wspólnie z kilkoma przyjaciółmi i sprawiedliwie podzielić niewielki koszty licencji. Prawa do transmisji w internecie online można nabyć poprzez wykupienie systemu „pay-per-view” od 23,99 PLN. Najtańszy pakiet obejmuje transmisję walk na żywo oraz 24-godzinne archiwum gali. Pakiet za 30 złotych daje 7-dniowe archiwum oraz „niedostępne nigdzie indziej materiały backstage’owe”. Wojtek Gola, jeden z założycieli Fame MMA powiedział, że koszt organizacji i produkcji gali kosztuje kilka milionów.

Jak widzieliście, na poprzednim story wrzuciłem jedną z grup, którą monitorujemy. Niestety, takich grup jest dziesiątki. Przykro jest to, że tak wiele osób nie docenia tego, co robimy, tylko po prostu kradnie. W każdym razie wspieraj, nie kradnij. Dzięki wielkie. (…) Niestety takie osoby nie doceniają naszej pracy, ciężkiej pracy, sztabu ludzi, którzy pracują nad galą oraz ogromnego wkładu finansowego, jaki musimy zainwestować, aby gala powstała.(…) Kilka osób zapytało mnie, czemu ścigamy te osoby, czemu odszkodowania są tak wysokie. Robimy to dlatego, ponieważ gala kosztuje kilka milionów. Jeżeli nic byśmy z tym nie robili, to nie bylibyśmy w stanie organizować kolejnych eventów.”

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x