MMA News

wszystko związane ze światem MMA

FEN: Olech z Kalenikiem dodani do rozpiski gali w Pile

FEN Olech z Kalenikiem dodani do rozpiski gali w Pile

FEN Olech z Kalenikiem dodani do rozpiski gali w Pile

Łukasz Olech (2-1, 2 SUB) podejmie Piotra Kalenika (10-10, 3 KO, 6 SUB) podczas gali FEN 46, która 27 maja odbędzie się w Pile. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii półciężkiej.

Łukasz Olech to wojownik, który walczył gali FEN jeszcze na zasadach semi-pro i zwyciężył z Pawłem Całkowskim rozprawiając się z nim trójkątnym duszeniem nogami. Na zawodowstwie stoczył dwie walki – w obu wygrał przez poddania. Duszeniem zza pleców Olech wygrał z Jakubem Ozgą, wcześniej zwyciężył z Sergiuszem Zającem. Podczas gali FEN 42 niejednogłośnie przegrał na punkty z Kamilem Wojciechowskim. W karierze amatorskiej stoczył 13 walk i 12 z nich wygrał.

Piotr Kalenik w maju 2022 roku pokonał Patryka Rogóża, z którym w przeszłości mierzył się dwukrotnie – raz wygrał i raz przegrał. Wcześniej mierzył się z zawodnikami organizacji FEN – Wojciechem Januszem i Marcinem Łazarzem. W 2019 roku wygrał przez poddanie gilotyną Aleksandara Joketica, przed tym triumfem, również w premierowej odsłonie, poddał duszeniem zza pleców Nikolaia Boyarczuka. Podczas gali FEN 41 przegrał decyzją sędziów z Marcinem Filipczakiem. Tamten pojedynek został wybrany najlepszym podczas całej edycji w Mrągowie.

Bohaterowie FEN 46:

  • 83,8: Piotr Kuberski vs. Kamil Wojciechowski
  • 93,0: Marcin Wójcik vs. Adam Biegański
  • 93,0: Bartosz Szewczyk vs. Łukasz Klinger
  • 77,1: Bartłomiej Dragański vs. Wawrzyniec Bartnik
  • 70,3: Damian Rzepecki vs. Krzysztof Dobrzyński
  • 77,0, K-1: Dawid Siek vs. Bartłomiej Mienicuk
  • 93,0 kg: Łukasz Olech vs. Piotr Kalenik
  • 70,3 kg: Gracjan Wyroślak vs. Kamil Mosgalik
Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x