MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Gdzie oglądać galę EFM Show 9 kwietnia 2021?

Gala EFM Show odbędzie się 9 kwietnia. Organizatorzy przygotowali aż 13 starć zz których aż 10 z nich odbędzie się w formule MMA. Koszt zakupu transmisji w systemie PPV wynosi 25,99 zł.

Start Gali zaplanowany jest na 18:00. Galę EFM Show będzie można oglądać wyłącznie za pośrednictwem transmisji internetowej. Platforma WP Pilot udostępni stream online, który będzie możliwy do odbioru zarówno na komputerach stacjonarnych, przenośnych jak i na urządzeniach mobilnych.

Gala EFM SHOW w WP Pilot PPV

W pakiecie “Gala EFM SHOW” otrzymujesz dostęp do kanału EFM SHOW, na którym 9 kwietnia o godzinie 18:00 odbędzie się transmisja gali. Jednego wieczoru odbędzie się aż trzynaście starć. W formule MMA w zestawieniu Super Fight zmierzą się ze sobą giganci sportu – Akop Szostak i Radosław Słodkiewicz. Main eventem będzie natomiast starcie Michał Pasternak vs Maciej Różański. EFM SHOW to najlepsze emocje i najlepsze show w Polsce – to gwarantuje między innymi Michał Materla, który został jednym z głównych inwestorów federacji. Wybierając płatność cykliczną otrzymujesz 46 kanałów GRATIS!

FIGHT CARD EFM SHOW

MAIN EVENT:

 • MICHAŁ PASTERNAK – MACIEJ RÓŻAŃSKI

SUPER FIGHT:

 • AKOP SZOSTAK – RADOSŁAW SŁODKIEWICZ

CO-MAIN EVENT:

 • DANIEL “SKIBA” SKIBIŃSKI – JOHN MICHAEL SHEIL

CAGE BOX:

 • PIOTR WOŁOWIK – SZYMON BRONCEL

CAGE MMA:

 • ARKADIUSZ KASZUBA – PATRYK GRZEMSKI
 • GEORGI VALENTINOV – IGOR MICHALISZYN
 • TOMASZ JANISZEWSKI – KRZYSZTOF “BIG MAN” WIŚNIEWSKI
 • TUOMAS GRONVALL – MARCIN MALESZEWSKI
 • JOSE TORRES – GIORGI ESIAVA
 • MAGDALENA LOSKA – KAYLEE VOS

CAGE K1:

 • DANIEL ILIEV – DAMIAN OSTĘP

Freak fighty i mieszanie świata influencerów z MMA przeżywa w Polsce prawdziwy „boom”. Znanych debiutantów w sztukach walki zaprezentujemy również my. Zasady są proste. Gala będzie punktem kulminacyjnym zmagań, które toczą się aktualnie w przestrzeni Youtube’a. Cztery drużyny, dwunastu zawodników i czterech kapitanów znanych z pierwszych stron gazet – takiej rywalizacji jeszcze nie było.

Czterema zespołami złożonymi z dwunastu fighterów MMA opiekować się będą kapitanowie. W ich gronie znaleźli się:

– Robert Pasut – 1/3 Abstrachuje, 34-latek, który wziął się za zarządzanie jednym z najważniejszych kanałów na YouTube w Polsce. Słynie z ekstremalnych challengów. Jego ekipa może być więc pewna, że przygotuje ją na wszystko!

– Alan Andersz – ciągle ma łatkę młodego i zdolnego, ale swoje w show biznesie już przeszedł. Doświadczenie plus świetna gra aktorska – jego podopieczni z pewnością będą wyróżniać się w oktagonie!

– Jongmen – nawija szybciej niż całe polskie podwórko rapowe. Coś czujemy, że w bitwie na słowa jego podopieczni nie będą mieli sobie równych. Karierę zaczął krążkiem „Pierwsze uderzenie”. To ono może być najważniejsze w każdej walce jego zespołu!

– Mała Ania – jest mała, ale jak ci przywali, to się zdziwisz. To najlepsza wizytówka ostatniej kapitan EFM SHOW. Jeśli jej grupa będzie walczyć tak skutecznie jak ona wywalczyła sobie miejsce w polskim show biznesie, jesteśmy spokojni, że emocji zapewni wiele!

To ich podopieczni-sportowcy biorą udział w challengach w ramach EFM CHALLENGE SHOW. Za każdy wygrany zdobywają punkty, które…

… przybliżą ich do wygrania 100 000 złotych

Gdzie mogę obejrzeć EFM CHALLENGE SHOW?

Sprzedaży PPV wystartowała 23 marca. Galę EFM Show można oglądać wyłącznie za pośrednictwem platformy WP Pilot w systemie PPV, którego koszt wynosi 25,99 zł.. W pakiecie “Gala EFM SHOW” otrzymujesz dostęp do kanału EFM SHOW, na którym 9 kwietnia o godzinie 18:00 odbędzie się transmisja gali. Jednego wieczoru odbędzie się aż trzynaście starć.

O której rozpoczynają się walki EFM CHALLENGE SHOW?

Start Gali zaplanowany jest na 18:00.

Jak wygląda karta walk EFM CHALLENGE SHOW?

FIGHT CARD EFM SHOW
Main event:
MICHAŁ PASTERNAK (14-5) – MACIEJ RÓŻAŃSKI (12-3)
Super fight:
AKOP SZOSTAK (3-3) – RADOSŁAW SŁODKIEWICZ (0-1)
Co-Main event:
DANIEL “SKIBA” SKIBIŃSKI (16-5) – JOHN MICHAEL SHEIL (8-2)
Cage box:
PIOTR WOŁOWIK (3-3) – SZYMON BRONCEL (2-1)
Cage MMA:
ARKADIUSZ KASZUBA (1-0) – PATRYK GRZEMSKI (1-2)
GEORGI VALENTINOV (21-5) – IGOR MICHALISZYN (7-2)
TOMASZ JANISZEWSKI (6-5-0) – MAREK SAMOCIUK
TUOMAS GRONVALL (6-3-1) – MARCIN MALESZEWSKI (2-0)
JOSE TORRES (1-0) – GIORGI ESIAVA (2-1)
MAGDALENA LOSKA (0-0) – KAYLEE VOS (1-2)
Cage K1:
DANIEL ILIEV (15-2) – DAMIAN OSTĘP (3-3)

Co to jest EFM CHALLANGE SHOW?

Walka o 100 000 PLN, która stoczy się pomiędzy czterema żywiołami – OGNIEM, WODĄ, ZIEMIĄ i POWIETRZEM! Cztery drużyny składające się z Ambasadorów oraz zawodników walczących podczas gali.

Ile walk się odbędzie podczas gali EFM SHOW?

Podczas gali odbędzie się 13 walk.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.