MMA News

wszystko związane ze światem MMA

HIGH League 3: Extra już dzisiaj o 20:00! Jak obejrzeć walkę Załęcki vs Kubiszyn?

To już dzisiaj! Nadszedł czas na wielką walkę “Bad Boy” vs “Don Diego”. Denis Załęcki i Mateusz Kubiszyn już dzisiaj, w poniedziałek 20 czerwca o godz. 20:00, zmierzą się na HIGH League 3: Extra. 

Pierwotnie do walki miało dojść 4 czerwca w trójmiejskiej ERGO ARENIE podczas HIGH League 3. Malik Montana od razu po wydarzeniu zapowiedział, że do pojedynku Załęckiego z Kubiszynem dojdzie w ciągu najbliższych tygodni. Konfrontacja odbędzie się już dzisiaj, w poniedziałek, 20 czerwca, o godz. 20:00, podczas specjalnego HIGH League 3: Extra!

Pojedynek odbędzie się w wyjątkowym miejscu – w historii polskich freak-fightów nie było jeszcze starcia w takiej scenerii. Walka “Bad Boya” z “Don Diego” teraz jest już prawdziwą walką o honor, a nie zwykłym starciem sportowym! Do potyczki dojdzie na zasadach MMA w limicie trzy rundy po trzy minuty.

Denis Załęcki to jeden z najlepszych polskich wojowników wśród walk ulicznych i starć na gołe pięści. W debiucie w HIGH League wystąpił jako zawodnik K-1. Poradził sobie świetnie, bo po trzech rundach wygrał z o wiele bardziej doświadczonym Alanem “Alanikiem” Kwiecińskim.

“Don Diego” świetnie radził sobie na galach GROMDA, gdzie wygrał pięć walk i został mistrzem organizacji. Wszystkich rywali nokautował! Poza tym odnosił wielkie sukcesy na zawodach kickbokserskich i bokserskich.

Transmisja ze starcia dostępna będzie dla wszystkich osób, które zakupiły dostęp do HIGH League 3 na HighLive.TV oraz bilety na galę. Osoby, które kupiły PPV wcześniej, mają automatycznie aktywowany dostęp w serwisie HighLive.TV. Osoby, które kupiły bilety, walkę obejrzą dzięki specjalnie przesłanemu kodowi w wiadomości mail. 

Istnieje również możliwość dokupienia transmisji z HIGH League 3: Extra za 9,99 zł i pakietu HIGH League 3 + HIGH League 3: Extra za 24,99 zł. PPV już w sprzedaży!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
3.7 3 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x