MMA News

wszystko związane ze światem MMA

HIGH League 3 gdzie oglądać? Ceny PPV i biletów.

4 czerwca w ERGO ARENIE w Gdańsku/Sopocie w walce wieczoru gali HIGH League 3, niezwykłego sportowo-rozrywkowego show Malika Montany, zmierzą się raper Alberto “Alberto” Simao i znany youtber Marcin Dubiel. Cała karta walk zapenia emocje. Ewa Brodnicka w emocjonującym pojedynku skrzyżuje rękawice z Kamilą “Kamiszką” Wybrańczyk a “Lil Masti” zmierzy się z “Zusje” w brutalnym boksie birmańskim. Pełna oferta zakładów na galę HIGH League 3 będzie dostępna wyłącznie w Fortunie. Informacje dotyczące typów i kursów na HIGH League 3 – zakłady tylko w Fortuna gdzie czeka kod na darmowe 20 PLN. Wyniki gali HighLeague 3 i transmisja za darmo pierwszej walki.

Już o 20:00 rozpocznie się gala HIGH League 3 w trójmiejskiej ERGO ARENIE. Wielkie show i 9 niezapomnianych walk będzie można oglądać tylko w PPV – na HighLive.TV.

Transmisja rozpocznie się o godz. 19:00 ze studiem transmitowanym na YouTube. O 20:00 dojdzie do darmowej, pierwszej walki, w której zmierzą się Przemysław “Kolar” Kolarczyk i Alan “Alan Człowieku” Godziński.

W głównym pojedynku skonfrontują się raper Alberto Simao i influencer Marcin Dubiel. Poza tym w prawdziwym freak-fighcie zmierzą się kulturyści Robert “Robur WK” Orzechowski i Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika, a w brutalnym boksie birmańskim skonfrontują się Aniela “Lil Masti” Bogusz i Zusje Astafiewa. Dozwolone będą uderzenia głową!

HIGH League 3 to dziewięć niezapomnianych pojedynków, w których wystąpią najsłynniejsze gwiazdy showbiznesu, sportu i rozrywki. Do tego odbędą się wielkie koncerty, z udziałem między innymi Mr Polski i Malika Montany, i prawdziwe show. To trzeba przeżyć na żywo! PPV już dostępne na HighLive.TV – w dwóch wariantach: standardowym oraz PPV Premium. 

Galę skomentują Dominik Durniat i Mateusz Kaniowski, a studio poprowadzi Łukasz “Yoczook” Walaszek. W Hejt Roomie z kolei zasiądą Nitrozyniak, Takefun i Jasiek! 

High League 3 – pakiety PPV

Przy zakupie transmisji online z HighLeague mamy do wyboru dwa warianty PPV: Premium i Basic. Wybierając opcję Premium, mamy zapewnioną tranśmisję w jakości 1080p, dostęp do Hejt room’u oraz do zapisu wideo z gali na okres 7 dni. Koszt PPV Premium wynosi od 32,99 zł. Dla bardziej oszczędnych miłośników freak fightów dostępna jest opcja Basic PPV. W takim pakiecie otrzymujemy dostęp do transmisji gali w jakości 720p oraz zapisu wideo z gali przez 24 godziny od zakończenia gali. Koszt PPV Basic wynosi od 29,99 zł.

High League 3PPV PremiumPPV Basic
Jakość1080p720p
Zapis videodo 7 dnido 24 godzin
Kosztod 34,99 PLNod 29,99 PLN

High League 3 – test PPV

Przed zakupem PPV warto wykonaj test odtwarzacza. Wykonaj test na swoim urządzeniu aby mieć pewność, że nie występują żadne problemy z odtwarzaniem materiału.

High League 3 – cena PPV

Ceny Pay-per-view na trzecią galę podrożały średnio od 2 złote w porównaniu do gali numer dwa. Przy wyborze PPV Premium lub Basic cena zależna jest od wyboru metody płatności. Przykładowa cena dla Premium PPV gali High League 2 wynosi 34,99 zł przy opłaceniu dostępou poprzez HotPay lub Stripe. Natomiast wybierając metodę PaySafeCard lub Paypal, cena dostępu do gali wynosi już 35,99 zł.

Najtańsza wersja pay-per-view, czyli Basic PPV gali High League 2 to koszt 29,99 zł przy opłaceniu dostępou poprzez HotPay lub Stripe. Przy wyborze metod płatności w postaci PaySafeCard lub Paypal, cena dostępu do gali wynosi w takim wypadku 32,99 zł.

High League 2BASIC PPVPREMIUM PPV
HotPay29,99 PLN34,99 PLN
Stripe31,99 PLN36,99 PLN
PaySafeCard32,99 PLN38,99 PLN
Paypal32,99 PLN38,99 PLN

Bilety na High League 3

Bilety na wydarzenie w ERGO ARENIE (Gdańsk/Sopot) są w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Ceny wejściówek rozpoczynają się od 70 złotych. Do wyboru mamy miejsca na Trybunie, Płycie lub Premium.

Bilety Platinium to między innymi:

 • Dostęp do strefy cateringowej przed gala oraz w trakcie gali.
 • Wejście VIP na arenę.
 • Oddzielna strefa na płycie w najbliższej odległości od klatki walk.
 • Możliwość poznania gwiazd show-biznesu.
 • Bezpłatne wejście na After Party

Wstęp na galę/konferencję możliwy od 7-go roku życia – tylko z opiekunem. Wstęp samodzielny od 13-go roku życia.

Co to jest High League?

HIGH League to polska federacja organizująca gale typu freak fight. Pojedynki celebrytów toczone są głównie na zasadach MMA, czasami odbywają się także w innych dyscyplinach sportu walki, podczas których walczą znani youtuberzy, raperzy, influencerzy czy inne znane osoby ze świata mediów. Włodarzem High League jest znany raper Mosa „Malik Montana” Ghawsi.

Podczas HIGH League 3 odbędzie się osiem pojedynków, w których udział wezmą najsłynniejsze polskie gwiazdy polskiego rapu, Instagrama, Facebooka, YouTube’a i TikToka. W okrągłej klatce pojawią się artyści, którzy na co dzień błyszczą przed obiektywami kamer i w blasku fleszy, a ich twórczość napędza nasze życie codzienne.

Aktualna karta walk High League 3:

 • Alberto “Alberto” Simao vs Marcin Dubiel
 • Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika
 • Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa (LETHWEI)
 • Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
 • Extrafight K-1: Alan Kwieciński vs Dawid Załęcki
 • Ewa “Kleo” Brodnicka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk
 • Łukasz “Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski
 • Pawel „Scarface” Bomba vs Mateusz “Tarzan” Leśniak
 • Alan “Człowieku” Godziński vs Przemysław „Kolar” Kolarczyk

Co to jest PPV?

Pay-per-view (PPV lub near VOD) to określenie z języka angielskiego oznaczające płatną usługę oglądania transmisji multimedialnych dostarczanych najczęściej za pośrednictwem cyfrowej telewizji. W przeciwieństwie do najbardziej popularnych w Polsce płatności w formie abonamentu miesięcznego lub rocznego w usłudze pay-per-view płaci się za obejrzenie konkretnej treści. Największą popularnością cieszy się w przypadku transmisji na żywo z wydarzeń sportowych, np. gal boksu zawodowego, MMA czy meczów piłki nożnej. Zastosowanie tego typu usług jest coraz popularniejsze w głównej mierze z powodu łatwych rozliczeń pomiędzy dysponentem praw transmisyjnych a stacją telewizyjną.

Jaka jest cena PPV na galę High League 3?

Dostęp do transmisji Pay-per-view gali High League II kosztuje od 29,99 złotych. Zakupu można dokonać poprzez TEN link

Gdzie oglądać galę High League 3?

Pojedynki celebrytów czyli freak fighty federacji Malika Montany można oglądać na żywo 4 czerwca 2022 roku w ERGO ARENIE (Gdańsk/Sopot)

Ile kosztują bilety na galę High League 3?

Bilety na High League II która odbędzie się w ERGO ARENIE (Gdańsk/Sopot) dostępne są w cenie od 70,00 zł

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
5 4 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
1 rok temu

Pay Pay View 😉

Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
1
0
Would love your thoughts, please comment.x