MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Karta walk HIGH League: Kto i kiedy będzie walczył na pierwszej gali? 28.08.2021

High League 2021 to kolejna federacja, która będzie organizowała walki celebrytów, tak zwanych freak fightów. Najbliższa gala HighLeague ma się odbyć 28 sierpnia 2021 roku w hali Ergo Arena na pograniczu Gdańska i Sopotu. Patrząc na niepełną jeszcze kartę walk możemy być pewni, że takiego show jeszcze nie było!

Karta walk gali High League I:

Założycielem projektu mającego skutecznie zagrozić bijącej rekordy popularności FAME MMA jest raper Malik Montana. Karta walk gali HIGH League jest systematycznie wzbogacana o kolejne nazwiska, gdzie każde z nich gwarantuje moc pozytywnych emocji i dużo niezapomnianych wrażeń. Jak wygląda karta walk High League 2021? Pełna lista zawodników, którzy zmierzą się na gali 28 sierpnia 2021 w Gdańsku aktualizowana jest w tym miejscu.

 • Lexy Chaplin (0-0) vs Natalia “Natsu” Karczmarczyk (0-0)
 • Aniela “Lil Masti” Bogusz (2-0) vs Ewa Brodnicka (0-0)
 • Adrian “Medusa” Salamon (1-0) vs Maciej Rataj (1-1)
 • Piotr “Bonus BGC” Witczak (0-4) vs Jakub “Japczan” Piotrowicz (0-0)
 • Josef Bratan (0-0) vs Gabriel Tadeusz “Cesarz Narcyz” Bystrzycki (0-0)
 • Łukasz “Lukas TV” Wdowiak (0-0) vs Sebastian “Bunio” Szabunio (0-0) vs Kamil „Discoboys” Kossakowski (0-0)
 • Jakub “Carlito” Olewiński (0-0) vs Maciej “Big Jack” Jarema (0-0)
 • Jakub Nowaczkiewicz (0-0) vs Przemysław “Kolar” Kolarczyk (0-0)

Pełna oferta zakładów na walki High League będzie dostępna wyłącznie w Fortunie.

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta.

Kursy bukmachera Fortuna na walki gali High League:

12
Lexy Chaplin vs Natalia „Natsu” Karczmarczyk1.801.80
Aniela „Lil Masti” Bogusz vs Ewa Brodnicka1.911.70
Maciej Rataj vs Adrian “Medusa” Salamon3.431.22
Josef Bratan vs Gabriel Tadeusz „Cesarz Narcyz” Bystrzycki1.253.21
Piotr „Bonus BGC” Witczak vs Jakub „Japczan” Piotrowicz1.651.95
Łukasz „Lukas TV” Wdowiak vs “Bunio” vs Kamil „Discoboys” Kossakowski____________
Kuba Nowaczkiewicz vs Przemysław “Kolar” Kolarczyk1.154.15
Maciej “Big Jack” Jarema vs Jakub “Carlito” Olewicki2.251.50

Gdzie obejrzeć High League live

Transmisja z pierwszej w historii gali zorganizowanej przez Mailka Montane prowadzona będzie na oficjalnej stronie internetowej High Live TV.

Sportowe wydarzenie, potocznie zwane galą “Freak-fightową” na której czołówka polskich influencerów, sprawdzi się w zupełnie nowej dla nich dyscyplinie sportów walki – MMA.

High League 1 PPV LIVE – CENA

Ile kosztuje transmisja High League? Otóż High League ppv to w najtańszej opcji koszt 23,99 zł plus opłata za transakcję. Tak wygląda dokładna rozpiska:

HIGH LEAGUE #1 Premium

LIVE + Hejt room + 7D VOD

 • Dostęp do transmisji gali w jakości 1080p
 • Dostęp do zapisu wideo z gali na 7 dni
 • Dostęp do transmisji z Hejt room’u

Cena:

Hotpay – 29,99 zł
Stripe – 29,99 zł

HIGH LEAGUE #1 Basic

LIVE + 24H VOD

 • Dostęp do transmisji gali w jakości 720p
 • Dostęp do zapisu wideo z gali na 24 godziny

Cena

 • Hotpay – 24,99 zł
 • Stripe – 24,99 zł

Walka wieczoru – Lexy Chaplin (0-0) vs. Natalia „Natsu” Karczmarczyk (0-0)

Kto nie słyszał o Lexy i Natsu? W pojedynku wieczoru gali organizowanej przez rapera Malika Montany zmierzą się debiutujące w MMA najsłynniejsze polskie influencerki, Lexy Chaplin (0-0) i Natalia „Natsu” Karczmarczyk (0-0). Nowe gwiazdy High League znane są przede wszystkim z projektów family-friendly, gdzie ukierunkowały swoje pozycje głównych kreatorek współczesnej rzeczywistości internetowej.

Wystąpiły w projekcie „Team X”, a filmy z ich udziałem biły rekordy popularności. Dało im to wielką sławę i ogromne zasięgi w mediach społecznościowych. Chaplin i Karczmarczyk pieniądze i prestiż już zdobyły. Teraz czas na kolejne wyzwanie – panie muszą dać z siebie wszystko w oktagonie!

Aniela „Lil Masti” Bogusz (2-0) vs Ewa Brodnicka (0-0)

Mistrzyni świata w boksie Ewa Brodnicka oraz niepokonana w klatce, niekwestionowana mistrzyni freak-fightów Lil Masti stoczą między sobą pojedynek na pierwszej gali HIGH LEAGUE.

28 sierpnia 2021 w EGRO Arenie Gdańsku/Sopocie odbędzie się pierwsza gala Mailka Montany czyli High League. Walką wieczoru będzie pojedynek najgorętszych nazwisk tego lata, czyli Lexy Chaplin kontra Natalia „Natsu” Karczmarczyk! W drugiej głównej walce gali High League naprzeciw siebie staną Ewa Brodnicka i Aniela Bogusz. Sportowe doświadczenie przemawia na korzyść Brodnickiej, ale nie ma wątpliwości, że w klatce wysokiej ligi Malika Montany może zdarzyć się wszystko.

Maciej Rataj (1-1) vs. Adrian “Medusa” Salamon (1-0)

W trzeciej głównej walce pierwszej gali High League zmierzą się zaprawieni w bojach Adrian „Medusa” Salamon (1-0) i Maciej Rataj (1-1). YouTube czy telewizyjne reality show – odpowiedź poznamy już 28 sierpnia w Ergo Arenie! 

Pod względem internetowej popularności zdecydowanie przeważa Medusa czyli Adrian Salamon. Ma on 800 tys. obserwujących w serwisie Instagram i ponad 1,2 mln subskrybentów w YouTubie. Zasłynął dzięki vlogom i krótkim filmikom. W MMA “Medusa” zadebiutował w czerwcu 2019 roku. W drugiej rundzie rozprawił się w parterze z „Klaunem z Koszalina”, Piotrem „Knaziem” Knasiem. Karierę utalentowanego i walecznego 24-latka zahamowały problemy zdrowotne

Gabriel „Cesarz Narcyz” Bystrzycki (0-0) vs. Josef Bratan (0-0)

Podczas pierwszej gali organizowanej przez Malika Montanę w oktagonie wystąpi jeden z najsłynniejszych polskich influencerów młodego pokolenia, Gabriel Tadeusz Bystrzycki, czyli „Cesarz Narcyz” (0-0)! Lublinianin zasłynął w mediach społecznościowych. Szybko stał się jednym z najpopularniejszych tiktokerów w Polsce. Krótkie filmiki z jego udziałem obserwuje ponad 1,4 mln fanów, a niektóre z opublikowanych przez niego materiałów obejrzało nawet ponad dwa miliony widzów. Jego nagrania zdobyły ponad 57 milionów polubień!

„Cesarz Narcyz” jest również popularny na Instagramie. Tam śledzi go prawie ćwierć miliona osób.
Gabriel Tadeusz Bystrycki należy też do „Elita Check”, czyli projektu przypominającego słynną „Ekipę”
czy „Team X”.

Podczas wydarzenia organizowanego przez Malika Montanę w oktagonie zaprezentuje się jeden z najbardziej utalentowanych i walecznych raperów w Polsce, Josef Bratan (0-0).

Ten niepokorny chłopak z blokowiska, którego pasją jest uliczny rap, pokaże, jak radzi sobie w starciu w najbardziej wymagającej formule. Wcześniej już udowodnił, że świetnie radzi sobie za mikrofonem. Pora przekonać się, ile ze swojego bitewnego serca wniesie do oktagonu i czy poradzi sobie z ogromną presją towarzyszącą mu w nowym wyzwaniu.

Z kolei Josef Bratan, którego pasją jest uliczny rap, już udowodnił, że świetnie radzi sobie za mikrofonem. Pora przekonać się, ile ze swojego bitewnego serca wniesie do oktagonu i czy poradzi sobie z ogromną presją towarzyszącą mu w nowym wyzwaniu. Josef Bratan na początku roku 2021 dołączył do ekipy GM2L. Nie mogło go zatem zabraknąć podczas gali organizowanej przez lidera Get Money Live Life, Malika Montanę. Wiemy, że jest świetnym raperem. Nadeszła chwila, aby sprawdzić, jakim jest wojownikiem. Ze świata ulicznego rapu nie jest daleko do krwawych i brutalnych pojedynków!

Josef Bratan na początku roku 2021 dołączył do ekipy GM2L. Zadebiutował singlem “Wuwua“, który do tej pory uzyskał ponad 5 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Poza tym zasłynął z utworów “Dawaj hajs” i „Kawasaki” DJ-a Frodo, w którym wziął udział obok Malika Montany i Alberto. Przełożyło się to na nieustannie wzrastające zainteresowanie jego osobą w mediach społecznościowych.

Piotr „Bonus BGC” Witczak vs Jakub „Japczan” Piotrowicz

W High League nie może zabraknąć prawdziwej legendy polskich freak-fightów, Piotra „Bonusa BGC” Witczaka (0-4)! 28 sierpnia słynny wojownik z Łazarza powita w oktagonie walecznego streamera, Jakuba „Japczana” Piotrowicza (0-0).

Pomimo niekorzystnego bilansu walk „Bonus BGC” udowodnił, że jest w stanie wzbudzić ogromne emocje i zaciągnąć za sobą rzeszę wiernych fanów. Piotr Witczak dzięki sportowi przeszedł niesamowitą transformację. Od legendarnego fightera z Trondheim i rapera stał się prawdziwym muzykiem i sportowcem, który notuje ogromny progres. Udowodnił, że nie ma rzeczy niemożliwych. Gladiator z łazarskiego rejonu, u którego nie było kolorowo, już nie zapija smutków. Zaufał kobiecie, założył rodzinę i skupił się na sporcie.

Piotr Witczak od dawna czekał na pojedynek w MMA i w końcu się doczekał. High League nie mogło nie wyciągnąć ręki do prawdziwej legendy tego typu star. Poznaniak odlicza już dni do gali i nie widzi innej opcji niż efektowny triumf!

„Japczan” dopiero zadebiutuje w klatce. Zarząd High League zauważył jego treningi i postanowił go nie oszczędza
! Stąd już w debiucie dostanie duże wyzwanie. W końcu „Bonus BGC” to weteran polskiej sceny MMA. Walka z nim nie będzie łatwym zadaniem.

Jakub Piotrowicz będzie miał za sobą prawdziwą armię kibiców. Zasłynął on w serwisie Twitch, gdzie stał się jednym z najpopularniejszych polskich streamerów – ma tam prawie 300 tys. subskrybentów. Na Instagramie śledzi go ponad 100 tysięcy followersów.

Do walki dojdzie w Ergo Arenie, czyli miejscu, które Piotr Witczak bardzo dobrze zna. Walczył już tam z inną legendą freak-fightów, Marcinem Najmanem. Wtedy cała hala gorąco dopingowała „Bonusa” i skandowała jego pseudonim. O jego sławie świadczą też wyniki w mediach społecznościowych – 33-latka śledzi
wierć miliona fanów na Instagramie. Zasłynął też z licznych, często kontrowersyjnych filmów na YouTubie.

Łukasz „Lukas TV” Wdowiak (0-0) vs “Bunio” vs Kamil „Discoboys” Kossakowski

HISTORIA PISZE SIĘ NA WASZYCH OCZACH! Dwóch zawodników w oktagonie to za mało…„Lukas TV” zrobi wszystkim pranka…Szalona buźka i zmierzy się z dwoma rywalami! Jego konkurentami będą „Bunio” i „Yoczook”!

Nowy zawodnik organizacji Malika Montany to najpopularniejszy prankster w Polsce. Pochodzi on z okolic Lublina. Nagrywa filmy z ukrytej kamery, w których zdarza mu się wyjść na miasto w szlafroku, podrywać dziewczyny jak Johnny Bravo czy wcielać w postaci dresiarza i rolnika, którym jest na co dzień.

„Lukas TV” filmy umieszcza na YouTubie, gdzie obserwuje go prawie milion subskrybentów. W najpopularniejszym materiale udawał, że zapomniał spodni. Zyskało to ponad osiem milionów wyświetleń. Wszystkie wideo jego autorstwa zebrały prawie 200 milionów odsłon!

„Lukas TV” nie miał wcześniej do czynienia z żadnym sportem. Uprawiał jedynie rolę. Krzepę, którą wypracował na wsi, chce przełożyć w debiucie w MMA. Czeka go ogromne wyzwanie!

W związku z kontuzją Łukasza “Yoczook” Walaszka w jego miejsce wchodzi Kamil Kossakowski, lider zespołu DiscoBoys. Kamil Kossakowski to jeden z najbardziej zwariowanych artystów na scenie muzyki disco polo.

Jakub Nowaczkiewicz vs Przemysław “Kolar” Kolarczyk

Mocne starcie na otwarcie gali High League! Kuba Nowaczkiewicz zmierzy się z Przemkiem „Kolarem” Kolarczykiem! Kto zostanie nową gwiazdą walk influencerów?

Maciej “Big Jack” Jarema vs Jakub “Carlito” Olewicki

Takiej walki jeszcze nie było! Podczas High League w oktagonie spotkają się NISKOROŚLI! – zapowiadają organizatorzy w mediach społecznościowych.

High League – nowa organizacja na polskiej scenie MMA

W karcie pojedynków pierwszej gali High League znajdą się raperzy, tiktokerzy, youtuberzy, piosenkarze i gwiazdy znane z sieci i telewizji. Większość z nich czekać będzie największe wyzwanie w życiu. Podczas wydarzenia wystąpią Aniela „Lil Masti” Bogusz, Josef Bratan czy Gabriel Tadeusz „Cesarz Narcyz” Bystrzycki. Karta walk ogłaszana jest stopniowo w mediach społecznościowych organizacji.

Po projekcie można spodziewać się niespodzianek i innowacyjnych rozwiązań. Za ligą gwiazd stoi słynny Malik Montana, a dzięki wyrazistości i oryginalności lidera Get Money Live Life można być pewnym ogromnego zamieszania w polskiej scenie freak-fightów. „Lexy” czy „Natsu” – to tylko jedno z wielu pytań, na które odpowiedź poznamy w High League!

– Pomysł narodził się z tego, że dostawałem propozycje walk. Propozycje te były za pieniądze, które w moim odczuciu są zwykłymi ochłapami. Idąc tym tokiem myślenia, że żadną z tych federacji nie było na mnie stać, pomyślałem sobie że założę własną. Moja federacja w estetyce wizualnej i wydźwięku nie będzie się kojarzyła z jakąś wschodnioeuropejską patologią. Chciałbym przede wszystkim żeby to wszystko trzymało poziom. Aby ten poziom na trochę innym poziomie dostarczał wam rozrywkę i wszystko się trzymało w takiej estetyce, w jakiej mnie znacie – napisał na profilu high_league.news na Instagramie Mailik Montana.

High League to nie tylko walki z udziałem gwiazd, ale przede wszystkim wielkie show. O atmosferę zadba charyzmatyczny Arkadiusz „Pan” Pawłowski. Podczas imprezy będzie się działo też na scenie, gdzie zaprezentują się między innymi reprezentanci GM2L.

Kiedy odbędzie się gala High League?

Pierwsza gala High League odbędzie się 28 sierpnia 2021 roku w hali Ergo Arena na pograniczu Gdańska i Sopotu.

Kto wystąpi na gali High League?

Karta walk gali High League:
Lexy Chaplin vs Natalia „Natsu” Karczmarczyk
Aniela „Lil Masti” Bogusz vs Ewa Brodnicka
Maciej Rataj vs Adrian “Medusa” Salamon
Gabriel „Cesarz Narcyz” Bystrzycki vs. Josef Bratan
* Piotr „Bonus BGC” Witczak vs Jakub „Japczan” Piotrowicz
* Łukasz „Lukas TV” Wdowiak vs “Bunio” vs Kamil „Discoboys” Kossakowski
* Jakub Nowaczkiewicz vs Przemysław “Kolar” Kolarczyk
* Maciej “Big Jack” Jarema vs Jakub “Carlito” Olewicki

Gdzie obstawiać walki gali HIGH LEAGUE?

Pełna oferta zakładów na walki High League będzie dostępna wyłącznie w Fortunie i w aplikacji mobilnej tego bukmachera. Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x