MMA News

wszystko związane ze światem MMA

KBN16: Oficjalna Ceremonia Ważenia w CH Plaza Suwałki

Oficjalna Ceremonia Ważenia przed galą KBN16 już dzisiaj, o godzinie 18:00 w CH Suwałki Plaza. Transmisja LIVE na kanale Facebook Knockout Promotions. 

Kibice zgromadzeni w Plazie będą mogli zobaczyć na żywo dwukrotnego mistrza świata, Krzysztofa Diablo Włodarczyka, niepokonanego, polsko-ukraińskiego magika ringu, Fiodora Czerkaszyna oraz jednego z największych polskich talentów ostatnich lat – Kamila Bednarka.

Gala w Suwałkach to powrót do ringu Diablo po ponad półtorarocznej przerwie. Najbliższe miesiące mogą być bardzo aktywne dla dwukrotnego mistrza świata wagi junior ciężkiej. 

– Krzyśkowi na pewno nie będzie łatwo wrócić po takiej przerwie. Od ostatniego rentowego występu przeszedł 2 czy 3 operacje, ma już swoje lata, sporo kontuzji przebytych i niedawno przeżył życiową przygodę o której wszyscy wiemy. To sporo jak na jednego człowieka – mówi Andrzej Wasilewski, promotor pięściarza. 

– Jeśli Krzysiek wygra w Suwalkach, chciałbym żeby kolejną walkę stoczył być może pod koniec sierpnia. Oczywiscie oba pojedynki z odpowiednio i mądrze dobranymi rywalami i kibice muszą to zrozumieć – tłumaczy szef Knockout Promotions. 

Jesienią na “Diablo” mogą już czekać poważniejsze wyzwania. Niewykluczone, że będzie to pojedynek o mistrzostwo Europy lub konfrontacja z Łukaszem Różańskim. 

– Zabezpieczylismy interesy Krzyśka, który jest obowiązkowym preendentem do pasa EBU, ale on sam zaskoczył nas propozycją walki z Łukaszem. Jeśli faktycznie poza Polską nie będzie ciekawych możliwości, to czemu nie – analizuje Wasilewski. 

W sobotę rywalem Włodarczyka będzie Ukrainiec Wadym Nowopaszyn. Transmisja gali w TVP Sport, skrót najciekawszych walk KBN 16 w TVP.

Poniżej pełna karta walk i zestawienia face to face:

  • Fiodor Czerkaszyn vs Damian Bonelli (8 rund)
  • Krzyszyof Diablo Włodarczyk vs Vadym Novopashyn (8 rund)
  • Marek Matyja vs Max Miszczenko (8 rund)
  • Przemysław Zyśk vs Marcos Cornejo (8 rund)

Bilety są dostępne na stronie www.ebilet.pl

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x