MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Knockout Boxing Night 16: Czerkaszyn w ME oraz Powrót Diablo

Grupa Knockout Promotions powraca do województwa podlaskiego! Już 17 lipca 2021 r., w Suwałki Arenie odbędzie się gala Knockout Boxing Night 16!

W walce wieczoru zobaczymy Fiodora Czerkaszyna – jednego z najlepszych pięściarzy wagi średniej na świecie. Król nokautu wraca na ring i zapowiada efektowne zwycięstwo nad Argentyńczykiem Damianem Bonellim, który dał się poznać polskim kibicom m.in. z walki z Maciejem Sulęckim. To prawdopodobnie ostatni sprawdzian Fiodora przed wyprawą za ocean. Polsko-ukraiński diament celuje w tytuł mistrza świata.

Fanki i fani, którzy w lipcowy wieczór zasiądą na trybunach nowoczesnej „Suwałki Areny” oraz przed ekranami (TVP SPORT HD, TVP 1 i sport.tvp.pl) będą świadkami powrotu między liny dwukrotnego mistrza świata, Krzysztofa ‘Diablo’ Włodarczyka. Po kilkunastu miesiącach rozbratu z boksem popularny ‘Diablo’ szlifuje formę pod okiem nowego trenera, Andrzeja Liczika i zapowiada solidny boks z mocnym zakończeniem. 

W ringu zaprezentują się również: czołowy polski półciężki – Marek Matyja, niezwykle popularny Ostrołęcki Taran – Przemysław Zyśk oraz obdarzony nokautującym ciosem – Kamil Bednarek. Czeka na nas łącznie 7 pojedynków boksu zawodowego!

Zapraszamy do województwa podlaskiego na prawdziwe pięściarskie święto!

Bilety są dostępne na portalu eBilet.pl

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x