MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Kursy bukmachera na gale Fame MMA 8

Kursy bukmachera Betclic na gale Fame MMA 8 która odbędzie się 21 listopada 2020. Betclic, czołowy na polskim rynku legalny bukmacher został oficjalnym sponsorem federacji FAME MMA. Dla organizacji to niewątpliwy sukces, ponieważ Betclic to topowa europejska marka o zasięgu globalnym. Od lat jest liderem rynków we Francji i Portugalii, a od ponad roku prężnie działa również w Polsce.

Pojedynek12
Kasjusz „DonKasjo” Życiński – Marcin „El Testosteron” Najman
Piotr „Szeli” Szeliga – Piotr „Bestia” Piechowiak
Zusje Astafiewa Dagmara Szewczyk
Piotr Pająk – Alan “Alanik” Kwieciński
Michał “Sobota” Sobolewski – Filip “Filipek” Marcinek
Paweł “Tybori” Tyburski – Gabriel “Arab” Al-Sulwi
Amadeusz “Ferrari” Roślik – Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka (K1)
Maciej “Szewcu” Szewczyk- Gamou Fall
Mariusz “Hejter” Słoński – Patryk “Mortalcio” Baran
Kacper BłońskiMarcin Dubiel

Zacznij bez ryzyka w Betclic – Cashback do 550 zł!

Dołącz do nas i ciesz się pierwszym zakładem bez ryzyka nawet do 550 zł! Wystarczy, że podczas rejestracji wpiszesz kod: LEGALNYPL, wpłacisz depozyt, obstawisz swój pierwszy kupon, a jeśli okaże się przegrany, otrzymasz cashback.W Betclic czeka na Ciebie najlepsza oferta na zakłady sportowe online, a zatem sporo możliwości, by cieszyć się z wygranej! Niezależnie od tego, jaki sport lubisz najbardziej, w Betclic znajdziesz coś dla siebie. Bogata oferta zakładów pozwoli Ci przeżywać sportowe emocje jeszcze lepiej.
Już teraz załóż konto i pamiętaj o kodzie rejestracyjnym LEGALNYPL.

Najlepszy kod promocyjny LEGALNYPL u bukmachera – tylko w Betclic!

Jak otrzymać swój pierwszy bonus ?

  1. 1) Naciśnij “zarejestruj się” i wypełnij prosty formularz
  2. 2) Wpłać depozyt i obstaw swój pierwszy kupon w Betclic
  3. 3) Jeśli wygrasz zdobywasz swoją wygraną. Jeśli kupon okaże się przegrany, odbierasz cashback nawet do 550 zł!

Aby uzyskać maksymalny zwrot w tej promocji powitalnej obstaw swój pierwszy kupon za 625 zł i odbierz aż 550 zł jeśli kupon okaże się przegrany!

Gdzie i kiedy odbywały się poprzednie gale Fame MMA?

Kiedy odbywały się poprzednie freak widowiska?

GalaDataMiejsce
Fame MMA 130 czerwca 2018Koszalin, Hala Widowiskowo-Sportowa
Fame MMA 213 października 2018Poznań, Hala Widowiskowo-Sportowa
Fame MMA 330 marca 2019Łódź, Atlas Arena
Fame MMA 422 czerwca 2019Częstochowa, Hala Sportowa Częstochowa
Fame MMA 526 października 2019Gdańsk/Sopot, Ergo Arena
Fame MMA 628 marca 2020Nieporaz, Alvernia Studios
Fame MMA 75 września 2020Łódź, DoubleTree by Hilton Hotel Łódź
Fame MMA 821 listopada 2020
GalaDataMiejsce
Fame MMA UK 114 grudnia 2019Newcastle, Utilita Arena

Gdzie oglądać Fame MMA 8?

Galę Najmana, Soboty i Don Kasjo obejrzymy na ekranach tylko za pośrednictwem systemu pay-per-view. Nie będzie transmitowana w żadnej otwartej telewizji. Tradycyjnie usługę Fame MMA PPV będzie można zakupić na oficjalnej stronie internetowej famemma.tv. Po kliknięciu w „Kup dostęp”, należy zalogować się na swoje konto lub – jeżeli go nie mamy – zarejestrować się. Jeśli nic się nie zmieni, to prawa do oglądania transmisji w internecie online będzie można nabyć poprzez wykupienie systemu „pay-per-view” w cenie od 19,99 PLN. Najtańszy pakiet obejmuje transmisję walk na żywo oraz 24-godzinne archiwum gali. Pakiet za 25 złotych daje 7-dniowe archiwum oraz „niedostępne nigdzie indziej materiały backstage’owe”.

Ile kosztuje PPV Fame MMA 7?

Galę z udziałem m.in. Soboty, Dubiela, Don Kasjo i Marcina Najmana obejrzysz tylko za pośrednictwem systemu pay-per-view. Nie będzie transmitowana w żadnej otwartej telewizji. Usługę Fame MMA 8 PPV można zakupić na oficjalnej stronie internetowej famemma.tv. Po kliknięciu w „Kup dostęp”, należy zalogować się na swoje konto lub – jeżeli go nie mamy – zarejestrować się.

Gdzie oglądać Fame MMA 7 za darmo?

Z pewnością pojawi się wiele nielegalnych transmisji z gali Fame MMA m.in na youtube czy na twitchu, jednak są one nielegalne i nie powinno się ich używać. Takie “restreamy” są systematycznie banowane, a kanały zostają usunięte i blokowane. Najlepszym sposobem na oglądanie tanim kosztem transmisji FAME MMA, jest zebranie się wspólnie z kilkoma przyjaciółmi i sprawiedliwie podzielić niewielki koszty licencji. Prawa do transmisji w internecie online można nabyć poprzez wykupienie systemu „pay-per-view” od 19,99 PLN. Najtańszy pakiet obejmuje transmisję walk na żywo oraz 24-godzinne archiwum gali. Pakiet za 25 złotych daje 7-dniowe archiwum oraz „niedostępne nigdzie indziej materiały backstage’owe”. Wojtek Gola, jeden z założycieli Fame MMA powiedział, że koszt organizacji i produkcji gali kosztuje kilka milionów.

Jak widzieliście, na poprzednim story wrzuciłem jedną z grup, którą monitorujemy. Niestety, takich grup jest dziesiątki. Przykro jest to, że tak wiele osób nie docenia tego, co robimy, tylko po prostu kradnie. W każdym razie wspieraj, nie kradnij. Dzięki wielkie. (…) Niestety takie osoby nie doceniają naszej pracy, ciężkiej pracy, sztabu ludzi, którzy pracują nad galą oraz ogromnego wkładu finansowego, jaki musimy zainwestować, aby gala powstała.(…) Kilka osób zapytało mnie, czemu ścigamy te osoby, czemu odszkodowania są tak wysokie. Robimy to dlatego, ponieważ gala kosztuje kilka milionów. Jeżeli nic byśmy z tym nie robili, to nie bylibyśmy w stanie organizować kolejnych eventów.”

Jak wystąpić na gali Fame MMA?

Włodarze Fame MMA – Michał „BOXDEL” Baron, Wojtek Gola wpadli na świetny pomysł, aby założyć federacje na której głównie będą Freak Fighty ze względu na to, że w polskiej federacji KSW jest hejt na Freak Fighty, a tak owe dobrze się sprzedają. Dlatego dają szanse każdemu, aby mogli spróbować swoich sił w formule MMA. Na Fame MMA często możemy zauważyć głównie ludzi którzy pragną rozwiązać swoje konflikty nawiązane z internetu. Aby wystąpić na gali Fame MMA jak to mówił Michał Baron – jeden z włodarzy, wystarczy mieć kanał na platformie YouTube ze sporą liczbą subskrypcji i wyświetleń lub nagrać film na daną osobę i jeśli ten filmik będzie dobrze wy pozycjonowany w internecie, a widzowie będą chcieli tej walki to jest duża szansa, aby taka walka się odbyła.

Jak obstawiać Fame MMA w zakładach bukmacherskich?

Obstawianie zakładów przed walką wymaga od nas dokładnego rozeznania sytuacji danego zawodnika. Na początku trzeba obowiązkowo sprawdzić jak wyglądały rozstrzygnięcia w poprzednich walkach. Od tego czy zawodnik wygrywa głównie za pomocą nokautów, czy liczy na większą ilość punktów może zależeć cała nasza strategia obstawiania. Każdy z zawodników prezentuje swój własny odrębny styl, który najlepiej zobaczyć oglądając filmiki z poprzednich gal. Przyjmijmy np., że zawodnik A lubi zwyciężać za pomocą nokautów i robi to bardzo szybko. Zawodnik B tymczasem nie lubi walczyć w stójce i zawsze próbuje sprowadzić swojego przeciwnika do parteru. Walka taka zakończy się raczej remisem i rozstrzygnięciem punktowym. Dlaczego? Dlatego, że żaden z zawodników nie będzie chciał wdawać się w bójkę w sytuacji za którą nie przepada, więc zanim dojdzie do jakichś większych akcji, walka powinna mieć się już ku końcowi. Ogromne znaczenie ma także sam cel tej walki. Jeśli jest to walka o tytuł, to z pewnością dużo bardziej zdeterminowany będzie zawodnik, który nie posiada pasa i chce wszystkim udowodnić swoje umiejętności. Z drugiej zaś strony jeśli wszyscy uważają właściciela pasa za przypadkowego zdobywcę, to na pewno będzie on chciał pokazać wszystkim na co go stać. Jak widać nie jest to takie proste.

W obecnych czasach ogromną pomocą typera są wszelkiego rodzaju media społecznościowe oraz wiadomości dostępne w Internecie. Przed walką zawodnicy lubią chwalić się tym jak trenują. Jeśli profil instagramowy jednego z walczących jest pusty lub mało związany z treningiem może to coś znaczyć. Szczególnie jeśli wcześniej regularnie wrzucał zdjęcia z siłowni. Należy jednak uważać, gdyż nie jest to wiarygodne źródło informacji. Można je traktować tylko jako wskazówkę.

Ponadto, dużą role gra także wzrost i masa zawodnika oraz jego wiek, a co za tym idzie wytrzymałość i doświadczenie. Zanim zaczniemy obstawiać zakłady na sztuki walki musimy wziąć pod uwagę wszystkie możliwości.

Zakłady MMA na żywo – czy mają sens?

Nie ma nic lepszego niż możliwość pooglądania swoich ulubionych zawodników walczących na ringu i obstawianie na podstawie tego, co zobaczymy. Czy jednak obstawianie na żywo ma sens? Oczywiście. Należy być jednak bardzo uważnym, gdyż w sztukach walki bardzo często o wyniku decyduje moment, a zawodnik, który dotychczas niczym się nie wyróżniał, nagle staje się dzikim tygrysem i sprowadza wroga do parteru.

Oglądając walkę musimy skupić się na ruchach zawodników. Jeśli jeden z nich tylko unika ciosów i osłania się, ale robi to bezpiecznie i dynamicznie to znak, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Jego celem jest zmylenie przeciwnika i pokazanie mu, że ma do czynienia z osobą totalnie nie w formie. Nie dajmy się jednak zmylić. Nam jest dużo łatwiej przeanalizować sytuację, jako iż nie jesteśmy w ciągłym zagrożeniu i nie jesteśmy okładani regularnie przez przeciwnika. Co innego jeśli mamy wrażenie, że zawodnik ledwo słania się na nogach, część ciosów blokuje, resztę przyjmuje. Nikt przy zdrowych zmysłach nie pozwala się niepotrzebnie obijać, więc taka sytuacja może nam dać do zrozumienia, że jednak coś idzie totalnie nie po myśli jednego z zawodników i można zaryzykować grę przeciwko niemu. Niestety, takie sytuacje są także bardzo często wychwytywane przez pracowników firm bukmacherskich i zanim zdecydujemy się coś obstawić, kurs zapewne spadnie na łeb, na szyję. Warto jednak śledzić i przyglądać się wszystkiemu, gdyż nierzadko uda nam się być szybszym.

🥊 Kiedy odbędzie się gala FAME MMA 8?

Pojedynki freak fight na gali FAME MMA 8 odbędą się w sobotę 21 listopada od godziny 19:30.

🥊 Gdzie obstawiać FAME MMA 8?

Niestety, chcąc typować walki Fame MMA, mamy ograniczony wybór bukmacherów do…jednej firmy bukmacherskiej. Betclic jako sponsor organizacji to bukmacher, który na wyłączność oferuje kursy na FAME MMA 8. Załóż konto i pamiętaj o kodzie rejestracyjnym LEGALNYPL.

🥊 Gdzie oglądać FAME MMA 8?

Tradycyjnie usługę Fame MMA PPV będzie można zakupić na oficjalnej stronie internetowej famemma.tv. Po kliknięciu w „Kup dostęp”, należy zalogować się na swoje konto lub – jeżeli go nie mamy – zarejestrować się. Prawa do oglądania transmisji w internecie online będzie można nabyć poprzez wykupienie systemu „pay-per-view” w cenie od 19,99 PLN.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x