MMA News

wszystko związane ze światem MMA

LV Zaliczka w LVBET

LV Zaliczka w LVBET

W dniach od 1 do 4 grudnia 2023 roku miłośnicy zakładów bukmacherskich będą mieli okazję skorzystać z wyjątkowej akcji promocyjnej “LV Zaliczka” oferowanej przez platformę LV BET. Akcja rozpocznie się o godzinie 8:00 w piątek 1 grudnia i potrwa do późnego wieczora, do godziny 23:59 w poniedziałek 4 grudnia. To niezwykła okazja dla entuzjastów sportu i zakładów, by wypróbować nową propozycję bukmacherską, umożliwiającą szybsze rozliczanie zakładów.

LV Zaliczka” to akcja dedykowana graczom, którzy pragną mieć pewność szybkiego rozliczenia swojego zakładu na drużynę, gdy ta prowadzi dwoma bramkami. Nowość ta eliminuje niepewność związana z końcowym wynikiem spotkania, umożliwiając skupienie się na emocjach towarzyszących grze.

Aby skorzystać z tej innowacyjnej propozycji, wystarczy postawić zakład przedmeczowy, wybierając rynek “Wygra mecz lub będzie prowadzić 2 bramkami“. To prosta i szybka droga do zapewnienia sobie szybszego i pewniejszego rozliczenia zakładu, bez względu na ostateczny rezultat pojedynku.

sprawdx zolty lv

W ramach akcji “LV Zaliczka” zakłady bukmacherskie LV BET obejmują wszystkie mecze Premier League, La Ligi oraz Ekstraklasy, odbywające się w weekendową kolejkę rozgrywek. To doskonała okazja, by uczestnicy tej promocji mogli wypróbować nowe rozwiązanie i czerpać dodatkową radość z zakładów sportowych.

Pełen regulamin akcji znajduje się na stronie internetowej LV BET, gdzie każdy zainteresowany gracz może zapoznać się z warunkami i szczegółami oferty. Ponadto warto zaznaczyć, że “LV Zaliczka” będzie powtarzana w kolejne weekendy, a także istnieje możliwość, że zostanie rozszerzona o inne dyscypliny sportowe, co sprawia, że oferta LV BET jest stale rozwijana, a gracze mają szansę na jeszcze więcej emocji i atrakcyjnych propozycji zakładów.

LV BET to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia.

LVBET podlega regulacjom organu nadzorującego, jakim jest Ministerstwo Finansów na podstawie zezwolenia z dnia 13.05.2022r. numer DAG11.6831.4.2022. Działa pod adresem: LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o. o., ul. Melchiora Wańkowicza 3, 40-384 Katowice. Wpis do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000534588, przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy – KRS, NIP: 9542751776, REGON: 360297047, wysokość kapitału zakładowego: 2 025 000,00 PLN.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.