MMA News

wszystko związane ze światem MMA

LVbet wprowadza rejestrację przez aplikację mObywatel

LVbet wprowadza rejestrację przez aplikację mObywatel

LVbet wprowadza rejestrację przez aplikację mObywatel

Dzisiaj, LVbet staje się pionierem na polskim rynku zakładów bukmacherskich, wprowadzając nową formę rejestracji. Od teraz, gracze mogą korzystać z wygodnej i bezpiecznej opcji rejestracji za pomocą aplikacji mObywatel.

Co to jest mObywatel?

Aplikacja mObywatel to bezpłatna mobilna aplikacja dostępna na urządzenia z systemem Android i iOS. Została wydana przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów i oferuje dostęp do mobilnych wersji dokumentów w postaci usług cyfrowych. Kluczowym wymaganiem jest posiadanie profilu zaufanego, co gwarantuje bezpieczeństwo i poufność przetwarzanych danych. Aplikacja mObywatel umożliwia dostęp do wielu usług, takich jak mTożsamość, mPrawo jazdy, mPojazd, mLegitymacja, eRecepta, czy mLegitymacja poselska.

Rejestracja w LVbet za pomocą mObywatel

Nowa metoda rejestracji w LVbet jest przełomem na polskim rynku bukmacherskim. To prosta i bezpieczna procedura, która eliminuje konieczność wypełniania długich formularzy i czekania na ręczną weryfikację. Oto, jak działa:

Wersja Desktop:

 1. Na stronie LVBET zeskanuj kod QR.
 2. Potwierdź przekazanie danych w aplikacji mObywatel.
 3. Uzupełnij brakujące dane, takie jak adres i numer konta bankowego.
 4. Konto jest już zweryfikowane, i możesz cieszyć się grą!

Wersja Mobilna:

 1. Skopiuj kod z formularza rejestracyjnego na stronie LVbet.
 2. Wklej kod w aplikacji mObywatel i potwierdź.
 3. Uzupełnij pozostałe dane, takie jak adres i numer konta bankowego.
 4. Twoje konto jest teraz gotowe do gry!

Zalety rejestracji przez mObywatel

Rejestracja przez mObywatel w LVbet niesie za sobą wiele korzyści. Oto kilka z nich:

 1. Szybkość: Cały proces rejestracji trwa tylko kilka chwil. Nie ma potrzeby czekania na ręczną weryfikację danych.
 2. Bezpieczeństwo: Aplikacja mObywatel gwarantuje bezpieczeństwo przekazywanych danych, dzięki cyfrowemu podpisowi certyfikatem Ministerstwa Cyfryzacji.
 3. Poufność: Rejestracja odbywa się za pomocą profili zaufanych, co zapewnia pełną poufność informacji.
 4. Komfort: Eliminuje konieczność wypełniania długich formularzy rejestracyjnych na stronie bukmachera.
 5. Innowacja: LVbet jako pierwszy w Polsce wprowadza tę nowoczesną formę rejestracji.

Rejestracja w LVbet przez mObywatel to krok w przód w dziedzinie zakładów bukmacherskich online. Dzięki tej innowacyjnej metodzie, gra staje się jeszcze bardziej dostępna i wygodna. Teraz gracze mogą założyć konto na platformie LVbet w zaledwie kilka chwil, co pozwala im cieszyć się ulubionymi zakładami sportowymi i emocjonującymi grami kasynowymi bez zbędnych opóźnień. To z pewnością kierunek, w jakim będzie podążać przyszłość bukmacherii online w Polsce.

LV BET to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia.

LVBET podlega regulacjom organu nadzorującego, jakim jest Ministerstwo Finansów na podstawie zezwolenia z dnia 13.05.2022r. numer DAG11.6831.4.2022. Działa pod adresem: LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o. o., ul. Melchiora Wańkowicza 3, 40-384 Katowice. Wpis do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000534588, przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy – KRS, NIP: 9542751776, REGON: 360297047, wysokość kapitału zakładowego: 2 025 000,00 PLN.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x