MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Marcin Najman pierwszym uczestnikiem HIGH League Grand Prix

HIGH League Grand Prix Marcin El Testosteron Najman

HIGH League Grand Prix Marcin El Testosteron Najman

Marcin “El Testosteron” Najman pierwszym zawodnikiem w wielkim turnieju HIGH League Grand Prix. Ćwierćfinały 17 czerwca w TAURON Arenie Kraków na HIGH League 7! Bilety w sprzedaży na Eventim.pl. 

“El Testosteron” zadebiutował w HIGH League podczas gali HIGH League 6, 18 marca w katowickim Spodku. Rywalem Marcina Najmana pierwotnie miał być Jacek “Muran” Murański, a starcie miało być zwieńczeniem ich długotrwałego konfliktu. Aktor musiał się jednak wycofać z walki ze względów prywatnych, a w klatce zastąpił go Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak. Prezes Fight Exclusive Night nie poradził sobie w rewanżu z Najmanem i przegrał przez jednogłośną decyzję.

Marcin Najman to były mistrz Europy federacji WKU w kickboxingu (formuła K-1) oraz dwukrotny wicemistrz Polski juniorów w kickboxingu. W 2001 roku został zawodowym pięściarzem. W boksie stoczył 21 zawodowych walk, spośród których wygrał 15. Poza tym ma na swoim koncie jedną potyczkę w boksie pokazowym, dwie walki w kickboxingu, dwanaście pojedynków w MMA i jedno starcie w MMA na gołe pięści.

Przeciwnik “El Testosterona” zostanie wyłoniony na drodze losowania. Szczegóły dot. drabinki turnieju i ceremonii losowania zostaną podane wkrótce.

Ośmiu uczestników, tylko jeden zwycięzca. Turniej z udziałem największych freak-fightowych legend. Historia napisze się na naszych oczach, a mistrz zostanie zapamiętany na lata. 

Wszystkie walki turnieju odbędą się na zasadach MMA w limicie czasowym trzy rundy po trzy minuty, bez limitu wagowego. Wśród zawodników, którzy wezmą udział, będą największe gwiazdy świata freak-fightów. 

Pierwszy etap HIGH League Grand Prix, czyli ćwierćfinały, odbędą się na HIGH League 7. Półfinały na HIGH League 8, a wielki finał na HIGH League 9! Zwycięzca zostanie pierwszym, historycznym mistrzem turniejowym HIGH League. Poza tytułem czeka na niego wyjątkowa nagroda, której szczegóły zostaną podane wkrótce.

Poza czterema ćwierćfinałami na HIGH League 7 odbędą się wyjątkowe superfighty, w których udział wezmą największe gwiazdy ligi. Śledź media społecznościowe HIGH League, aby być na bieżąco z informacjami.

HIGH League 7: Grand Prix już 17 czerwca w TAURON Arenie Kraków. Bilety w sprzedaży na Eventim.pl. Organizacja wraca tam po gali HIGH League 2, która zakończyła się sprzedażowym sukcesem i sold outem na kilka dni przed wydarzeniem.

Karta walk HIGH League 7:

Ćwierćfinały HIGH League Grand Prix

  1. Marcin “El Testosteron” Najman
  2. TBA
  3. TBA
  4. TBA
  5. TBA
  6. TBA
  7. TBA
  8. TBA
Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x