MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Mariusz Pudzianowski ambasadorem polskich czołgów ciężkich w World Of Tanks Blitz

World of Tanks Blitz poinformował o dwóch istotnych nowościach z punktu widzenia polskich odbiorców. W grze pojawiło się niedawno 5 nowych, polskich czołgów ciężkich, a ich ambasadorem został Mariusz Pudzianowski, polski zawodnik MMA (16-7, 11 KO) oraz 5-krotny mistrz świata Strongman.

Nowe czołgi są twarde, ciężko opancerzone, zdolne znokautować przeciwnika jednym uderzeniem, podobnie jak niedawno zrobił to sam Mariusz Pudzianowski w ostatniej walce. W materiale wideo promującym współpracę widzimy naszego bohatera w nietypowej sytuacji treningu jogi, jednocześnie grając w grę i kierując potężnymi bestiami.

Lubię World of Tanks Blitz za różnorodność gry. Jeśli chcę szybkiej zabawy to wybieram czołgi lekkie, które dają mi poczucie szybkości i dynamiczną rozgrywkę. Jeśli mam ochotę na taktykę to wtedy gram niszczycielem czołgów strzelając do wrogów z ukrycia albo idę w czołgi średnie i współpracuję z drużyną. A jeśli chcę poczuć się naprawdę potężnie to wsiadam do ciężkich czołgów, onieśmielających oponentów. Zdecydowanie nowe, ciężkie czołgi z Polski będą moim podstawowym wyborem i mam nadzieję, że zobaczę się z moimi fanami w bitwach World of Tanks Blitz!” mówi Mariusz Pudzianowski.

Nowe czołgi oferują zróżnicowane podejście do rozgrywki40TP Habicha VI poziomu to dobre uszkodzenia i celność, dzięki czemu jest przystosowany do oddawania celnych strzałów ze średniej i dużej odległości. Jego bliski kuzyn i kolejny czołg w drzewku technologicznym 45TP Habicha VII poziomu ma podobne cechy, ale jest bardziej opancerzony i lepszy w bliskim kontakcie z wrogiem. Na VIII poziomie 53 TP Markowskiego stanowi potrójne zagrożenie, oferując graczom dobry pancerz, duże opuszczenie działa i wysoką penetrację, co czyni go doskonałym narzędziem do zadawania obrażeń. Tyszkiewicz IX poziomu może również narobić wiele szkód, ale dowódcy powinni pamiętać o blokowaniu uszkodzeń swoimi wieżyczkami, aby utrzymać tę maszynę w walce. Na X poziomie 60TP Lewandowskiego jest najlepszym czołgiem ciężkim w nowej linii z naprawdę mocnym pancerzem i działem o wysokich uszkodzeniach, idealnym do wymiany ognia podczas natarcia.

Polskie czołgi będą wyposażone w unikatowe zaopatrzenie dostępne tylko dla nich. Do wyboru mamy klasyczne polskie dania jak żurek i faworki zwiększające umiejętności załogi w bitwie. Ponadto nasze jednostki mogą używać pocisków wolframowych, ulepszonego prochu czy oleju przekładniowego zwiększające statystyki pojazdów w bitwie.

World of Tanks Blitz to jedna z najpopularniejszych gier wideo w Polsce i n świecie. Globalnie tytuł zanotował już ponad 170 000 000 instalacji, a w Polsce przeszło 4 000 000 graczy spróbowało fenomenu mobilnych czołgów. Tytuł jest dostępny na wielu platformach sprzętowych i oferuje cross play (rozgrywkę między różnymi systemami i platformami) oraz cross save (korzystając z jednych danych do logowania można przenosić swoje postępy między różnymi systemami czy platformami).

Informacje o World of Tanks Blitz
World of Tanks Blitz to międzyplatformowa, darmowa, drużynowa gra akcji MMO poświęcona zaciętej walce czołgów. Dostępna na iOS, macOS, Android, Windows 10, Steam i Nintendo Switch, gra pozwala graczom kontrolować ponad 370 legendarnych pojazdów opancerzonych i została pobrana ponad 170 milionów pobrań na całym świecie.
World of Tanks Blitz to nowatorskie i lekkie podejście do gatunku, które nagina zasady rzeczywistości, wprowadzając zróznicowanie w walkach czołgów. Głęboka mechanika i realistyczne modele fizyczne w autentycznych i alternatywnych sceneriach historycznych łączą się, tworząc płynną rozgrywkę i różnorodność taktyczną.

Informacje o MS-1
MS-1 to wiodące mobilne studio deweloperskie Wargaming stojące za World of Tanks Blitz, znaną grą wieloplatformową, oraz World of Warships Blitz, mobilną morską grą bojową. Oba tytuły mogą pochwalić się ponad 200 milionami pobrań.
MS-1 to międzynarodowe studio z biurami w Wilnie, Mińsku, Moskwie, Szanghaju i Berlinie. Wielokulturowy zespół składa się obecnie z ponad 360 specjalistów z różnych środowisk i doświadczeń we wszystkich dyscyplinach, w tym w zakresie tworzenia, rozwoju, wydawania gier i bieżących operacji. Ta różnorodność kulturowa pomaga dostarczać gry, które trafiają do rozmaitych odbiorców na całym świecie. Niedawno otwarte biuro w Wilnie mieści stale rosnący zespół rozwijający dwa niezapowiedziane projekty z kategorii akcja/strzelanie, w tym zupełnie nowe IP.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x