MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Mateusz DON DIEGO Kubiszyn vs Dawid CRAZY Załęcki na HIGH League 6

Mateusz DON DIEGO Kubiszyn vs Dawid CRAZY Zalecki na HIGH League 6

Mateusz DON DIEGO Kubiszyn vs Dawid CRAZY Zalecki na HIGH League 6

Ulubiony GIGACHAD, po wygranej z Psychopatą, Vaso Bakoceviciem, stanie naprzeciw kilkukrotnemu mistrzowi świata w kickboxingu… który na dodatek pokonał jego syna, Denisa. K-1, małe rękawice, 3×3 minuty.

Mateusz “Don Diego” Kubiszyn to jeden z najbardziej utytułowanych polskich kickbokserów i zawodników walk na gołe pięści. “Don Diego” świetnie radził sobie na galach GROMDA, gdzie wygrał sześć pojedynków i został mistrzem organizacji. Wszystkich rywali odprawiał przed czasem. Poza tym odnosił znaczące sukcesy na zawodach kickbokserskich i bokserskich. W ostatnim stójkowym starciu, na początku września, pokonał inną gwiazdę GROMDA, Wasyla Hałycza. Podczas grudniowej gali High League 5 Mateusz Kubiszyn przegrał z medalistą olimpijskim Damianem Janikowskim.

Dawid “Crazy” Załęcki w debiucie podczas czerwcowego HIGH League 3 w trójmiejskiej ERGO ARENIE pokonał Alana “Alanik” Kwiecińskiegi, który padł już w pierwszej rundzie – po trzech nokdaunach. 45-latek z Torunia po raz drugi zawalczył w starciu zawodowym na HIGH League 5. Dawid “Crazy” Załęcki walcząc w w formule K-1, w małych rękawicach tzw. piąstkówkach, pokonał w 1. rundzie jednego z najbardziej doświadczonych zawodników MMA w Europie, Vaso “Psycho” Bakocevića.

 I konferencja przed HIGH League 6 odbędzie się już w poniedziałek, 27 lutego, o godz. 20:00 w studiu Polsatu na ul. Łubinowej 4a w Warszawie. Transmisja na YouTube.

HIGH League 6 odbędzie się już 18 marca w katowickim Spodku. Zapowiedziano między innymi walki z udziałem Jarosława “pashyBicepsa” Jarząbkowskiego, Marcina Dubiela, Lexy Chaplin, Marcina “El Testosterona” Najmana, Denisa “Bad Boya” Załęckiego i Dariusza “Dara Lwa” Kaźmierczuka. Bilety dostępne na Eventim.pl.

Karta walk HIGH LEAGUE 6:

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x