MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Michał Materla odchodzi z EFM Show

Michał Materla oraz Norbert Sawicki wydali specjalne oświadczenie, zamieszczone na facebooku o zakończeniu współpracy z organizacją EFM Show.

– „Po długim namyśle, wraz z Michałem Materla podjęliśmy decyzję o zakończeniu z dniem 2 listopada 2021r. naszej działalności w EFM SHOW S.A.

Odsprzedajemy nasze akcje dotychczasowym wspólnikom, którzy mają inną wizję na dalszy rozwój tego projektu. My natomiast będziemy dalej kontynuować przygodę ze sztukami walki i MMA.
Zaangażowanie w EFM Show było dla nas niezwykłym doświadczeniem zawodowym, i możliwością sprawdzenia się w roli organizatorów mieszanych sztuk walki.

Poznaliśmy i współpracowaliśmy z fantastycznymi osobami, które wspierały nas w codziennej pracy i stawały się częścią naszego zespołu.

W tak trudnych, pandemicznym czasach zdołaliśmy zorganizować cztery wspaniałe gale w trzech europejskich krajach – Niemczech, Polsce i Bułgarii. Uważam, ze wszystkie stały na bardzo wysokim poziomie zarówno sportowym jak i produkcyjnym. Na pewno zobaczymy jeszcze „Cage Box” w najmniejszym ringu bokserskim świata, zjeżdżający do Oktagonu – bo ten pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę.

Chciałbym podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do powstania każdego z naszych eventów. Dziękuje zawodnikom, menadżerom, sponsorom, mediom i partnerem biznesowym za współpracę i zaufanie. Dziękuję także fanom MMA, którzy wspierali nas dobrym słowem a kiedy trzeba było konstruktywnie krytykowali.
Dziękuję obecnym wspólnikom federacji za wsparcie, pracę i zaangażowanie w projekt i życzę im dalszych sukcesów zawodowych. Dziękuje również naszym byłym wspólnikom firmie BK Solar System, Tomaszowi Taciak oraz Maciejowi Sierockiemu za wsparcie w początkowym okresie działania EFM Show.”

EFM SHOW (European Fight Masters Show) dawniej jako EFM (European Fight Masters) to polska organizacja promująca walki na zasadach MMA, która została założona w 2015 roku. Wiosną 2021 roku wystartował projekt EFM Challenge Show. EFM Challenge Show odbył się przed pierwszą galą EFM Show 1 w kwietniu 2021 r. gdzie zawodnicy byli przydzieleni do drużyn, których dowódcami byli m.in. “Mała Ania” z Warsaw Shore, czy Robert Pasut, jeden z pomysłodawców kanału “Abstrachuje”.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x