MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Misfits Boxing MF & DAZN: X Series. Gwiazdy internetu w ringu

Misfits Boxing MF and DAZN X Series

Misfits Boxing, organizacja założona przez znanego YouTubera KSI, od samego początku wzbudzała ogromne zainteresowanie w świecie sportu i rozrywki. Ich gale bokserskie, transmitowane na platformie streamingowej DAZN, stały się prawdziwym widowiskiem, przyciągając uwagę milionów fanów na całym świecie. Przez ostatnie lata Misfits Boxing stworzyło niezapomniane wydarzenia, które na zawsze wpiszą się w historię sportu.

Przełomowe Wydarzenia

Seria gal pod nazwą MF & DAZN: X Series przyniosła nie tylko widowiskowe walki, ale także połączenie boksu z rozrywką. Pierwsze trzy edycje tej serii były szczególnie znaczące:

 • MF & DAZN: X Series 001: To był debiut KSI, założyciela Misfits Boxing, w ringu bokserskim. Jego pojedynek z Loganem Paulem przyciągnął uwagę całego internetu i stał się jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w historii sportu.
 • MF & DAZN: X Series 002: Ta gala przyniosła starcie nie tylko dwóch bokserów, ale dwóch raperów – Swarmza i FouseyTube’a. To pokazało, że Misfits Boxing potrafi zestawić ze sobą nie tylko gwiazdy internetu, ale także znaną na całym świecie muzyków.
 • MF & DAZN: X Series 003: Powrót KSI na ring, tym razem wszedł do walki z Dejim, bratem popularnego YouTubera. To starcie było kontynuacją emocji z poprzednich gal i ponownie przyciągnęło uwagę fanów na całym świecie.
 • MF & DAZN: X Series 004: to walka wieczoru KSI kontra FaZe Temperrr, pojedynek bokserski w wadze cruiser, w którym walczyli angielski YouTuber KSI i brazylijski YouTuber FaZe Temperrr o tytuł MFB cruiserweight. Walka odbyła się 14 stycznia 2023 roku na Wembley Arena w Londynie w Anglii. KSI pokonał Temperrra przez nokaut w 1. rundzie. Według doniesień podczas wydarzenia sprzedano 300 000 zamówień PPV
 • MF & DAZN: X Series 005: Pojedynek Jaya Swinglera kontra NichLmao w wadze superśredniej w którym rywalizowali angielski YouTuber Jay Swingler i Singapurczyk YouTuber NichLmao. Walka odbyła się 4 marca 2023 roku w Telford International Center w Telford w Anglii. Swingler pokonał NichLmao decyzją większości.
 • MF & DAZN: X Series 006 przedstawiało JMX kontra Le’Veon Bell, pojedynek bokserski w wadze cruiser, w którym rywalizowali angielski YouTuber JMX i rozgrywający futbol amerykański Le’Veon Bell. Walka odbyła się 21 kwietnia 2023 w XULA Convocation Center w Nowym Orleanie w Luizjanie w USA. Bell pokonał JMX jednogłośną decyzją
 • MF & DAZN: X Series 007 przedstawiało walkę KSI kontra Joe Fournier, pojedynek bokserski w wadze cruiser, w którym walczyli angielski YouTuber KSI z angielskim biznesmenem i zawodowym bokserem Joe Fournierem o tytuł MFB w wadze cruiser. Walka odbyła się 13 maja na Wembley Arena w Londynie w Anglii. KSI pokonał Fourniera przez nokaut w 2. rundzie, ale później został unieważniony po tym, jak powtórka wykazała, że KSI przypadkowo uderza Fourniera łokciem. Według doniesień podczas wydarzenia sprzedano 300 000 zamówień PPV
 • MF & DAZN: X Series 008 to pojedynek NichLmao kontra Swarmz oraz BDave kontra Ryan Johnston. Walka bokserska pomiędzy szwedzkim YouTuberem NichLmao, angielskim raperem Swarmzem, amerykańskim YouTuberem BDave i kanadyjskim YouTuberem Ryanem Johnstonem. Walka odbyła się 22 lipca w Nashville Municipal Auditorium w Nashville w stanie Tennessee w USA. NichLmao wygrał decyzją punktową
 • MF & DAZN: X Series 009 zapowiadał starcie Idris Virgo kontra Aaron Chalmers, pojedynek bokserski w wadze półciężkiej MF-profesjonalny, w którym rywalizowali angielski zawodowy bokser Idris Virgo z angielską osobowością telewizyjną reality i byłym mistrzem mieszanych sztuk walki Aaronem Chalmersem. Walka odbyła się 23 września 2023 w Vertu Motors Arena w Newcastle upon Tyne w Anglii. Virgo pokonał Chalmersa przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie.
 • MF & DAZN: X Series 10 – The Prime Card, zapowiadane jako Dzień Sądu, było profesjonalną imprezą bokserską typu crossover. Choć karta walk składa się z jedenastu walk, dwie walki w wadze cruiser pełniły funkcję podwójną. Pierwsza, KSI kontra Tommy Fury, rozgrywana była pomiędzy angielską osobowością internetową KSI a angielskim zawodowym bokserem Tommym Furym. W drugim, Logan Paul kontra Dillon Danis, rywalizowali amerykańska osobowość internetowa Logan Paul i amerykański artysta sztuk walki Dillon Danis. Wydarzenie odbyło się 14 października 2023 r. w Manchester Arena w Manchesterze w Anglii. Według doniesień sprzedano 1 300 000 zamówień PPV.
 • MF & DAZN: X Series 011 w którym Jarvis kontra BDave, był pojedynkiem bokserskim wagi półśredniej MF, w którym rywalizowali angielski YouTuber Jarvis Khattri i amerykański YouTuber BDave. Walka odbyła się 17 listopada w York Hall w Londynie w Anglii. Jarvis Khattri pokonał BDave’a jednogłośną decyzją.
 • MF & DAZN: X Series 12 Ed Matthews kontra Luis Alcaraz Pineda pojedyneki bokserski wagi średniej MF pomiędzy angielskim TikTokerem Edem Matthewsem a meksykańskim zawodowym bokserem Luisem Alcarazem Pinedą, który był reklamowany jako tajemniczy przeciwnik. Walka odbyła się 20 stycznia 2024 roku w First Direct Arena w Leeds w Anglii. [5] Pineda pokonał Matthewsa przez nokaut w drugiej rundzie
 • MF & DAZN: X Series 13 FoxTheG vs Evil Hero – pojedyneki bokserski pomiędzy angielskim YouTuberem FoxTheG a amerykańskim influencerem Evil Hero. Walka odbyła się 23 marca 2024 na Worldwide Stages w Nashville w stanie Tennessee w USA. FoxTheG pokonał Hero przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie. Pierwotnie FoxTheG miał zmierzyć się z dwoma przeciwnikami w meczu Outnumbered pomiędzy Most Evil Tag Team, zespołem tagów składającym się z Hero i angielskiego użytkownika Twittera Most Wanted. Walka została odwołana w ostatniej chwili z powodu wycofania się Wanted z powodu ataku lęku
 • MF & DAZN: X Series 14 odbędzie się walka Salt Papi kontra Amadeusz Ferrari ,pojedyneki bokserski wagi półciężkiej MF pomiędzy filipińskim TikTokerem Salt Papi i polskim zawodnikiem gal freak fightów Amadeuszem Ferrari. Walka odbędzie się 11 maja w Troxy Arena w Londynie w Anglii.

Charakterystyka Gal

Misfits Boxing słynie z połączenia sportu i rozrywki. Ich gale to nie tylko walki bokserskie, ale także prawdziwe show, w którym nie brakuje elementów muzycznych i artystycznych. To właśnie dzięki temu, gale Misfits Boxing przyciągają uwagę nie tylko fanów sportów walki, ale także szerokiej publiczności.

Atutem gal Misfits Boxing są również atrakcyjne zestawienia. Organizacja potrafi zestawić ze sobą gwiazdy różnych dziedzin, tworząc niezwykłe pojedynki, które zapadają w pamięć. Pomimo braku doświadczenia bokserskiego, uczestnicy tych gal potrafią stworzyć widowiskowe pojedynki, które przyciągają miliony widzów.

Jednakże, mimo ogromnej popularności, Misfits Boxing nie unika kontrowersji. Organizacja spotyka się z krytyką ze strony środowiska bokserskiego za promowanie celebrytów i brak profesjonalizmu. Pojawiły się także zarzuty dotyczące organizacji walk i bezpieczeństwa zawodników, co podkreśla potrzebę przestrzegania standardów bezpieczeństwa w tego rodzaju wydarzeniach.

Przyszłość Misfits Boxing

Mimo kontrowersji, Misfits Boxing nie zwalnia tempa. Zapowiedziane kolejne gale z udziałem znanych osobistości sugerują, że organizacja ma w planach dalszy rozwój i ekspansję na nowe rynki. Dyskusja na temat wpływu Misfits Boxing na świat boksu nadal trwa, jednakże trudno zaprzeczyć, że organizacja ta odgrywa coraz większą rolę w świecie sportów walki.

Misfits Boxing, we współpracy z DAZN, odmienia oblicze boksu, łącząc sport z rozrywką i tworząc wydarzenia, które przyciągają uwagę milionów fanów na całym świecie. Choć organizacja spotyka się z krytyką, to nie zmienia to faktu, że Misfits Boxing staje się coraz bardziej wpływową siłą w świecie sportów walki. Przyszłość tej organizacji wydaje się być niezwykle obiecująca, a ich gale nadal będą dostarczać niezapomnianych emocji dla fanów na całym świecie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.