MMA News

wszystko związane ze światem MMA

MMA VIP: Marcin Najman z ofertą: 100 tyś zł i Złoty Wór dla Murańskiego!

Organizator gali MMA VIP czyli Marcin Najman oferuje Jackowi Murańskiemu “100 tyś zł i Złoty Wór” za pojedynek między nimi na kolejnej gali MMA VIP.

MMA-VIP to polska federacja promująca walki w formule MMA, założona przez celebrytę Marcina Najmana.

Pierwsza gala MMA-VIP odbyła się 13 lutego 2021. W walce wieczoru Szymon „Taxi Złotówa” Wrzesień (2-1) w drugiej rundzie pokonał Marcina „El Testosterona” Najmana (3-6). Natomiast w drugiej walce wieczoru ujrzeliśmy starcie pomiędzy Adrianem Ciosem (0-1) i Tomaszem „Fit Dzikiem” Łomnickim (1-0). Stawką tego pojedynku był pas mistrzowski najlepszego trenera personalnego w kategorii open, pojedynek ten zwyciężył po trzech rundach jednogłośnie na punkty „Fit Dzik”.

MMA-VIP 2 odbędzie się 18 czerwca 2021 roku. W walce wieczoru zmierzą się kulturysta Szymon „Król Syntholu” Komandos i zwycięzca main eventu poprzedniej gali Szymon „Taxi Złotówa” Wrzesień. Na gali ma dojść po raz kolejny do pojedynku żużlowców – pomiędzy znanym z poprzedniej gali Edwardem Mazurem a Kamilem Wieczorkiem. W oktagonie zobaczymy też starcie Adriana Ciosa z Mateuszem „Rolnikiem” Kisielem. Swój występ potwierdził także menadżer Piotra „Bestii” Piechowiaka – Nikodem „Nikoś” Zatowka oraz kulturysta Jakub „Kingsize” Kings, jednak ich rywale nie zostali póki co ogłoszeni (zródło wikipedia.org)

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.