MMA News

wszystko związane ze światem MMA

“Słowik” z Pruszkowa włodarzem MMA-VIP Najmana

Podczas dzisiejszej konferencji MMA-VIP 4 Marcin Najman zaprezentował nowego włodarza swojej freakowej federacji. Został nim jeden z domniemanych bossów tzw. “mafii pruszkowskiej” z lat 90., czyli Andrzej Zieliński ps. “Słowik”. Kim jest Andrzej Z. pseudonim “Słowik”?

Andrzej Zieliński za swoje błędy, za swoje grzechy, tutaj te doczesne, odsiedział wyroki. Wyszedł niedawno na wolność. Wielu z was zarzuca mi to, że ja dałem mu możliwość dałem mu szanse, aby funkcjonował w legalnym interesie“ – powiedział Marcin Najman w zamieszczonym filmie na Youtube. zatytułowanym “Słowik w MMA-VIP i hipokryzja Stanowskiego“.

U nas słupów nie ma. W MMA-VIP jest boss – napisał Najman na Twitterze.

Andrzej Zieliński, ps. „Słowik” został skazany wyrokiem Sądu Okręgowego w Warszawie na 6 lat więzienia za kierowanie gangiem pruszkowskim.

Gala MMA-VIP 4 odbędzie się 25 lutego w Kielcach. Marcin Najman będzie walczył z Mirosławem Dąbrowskim, znanym jako “Misiek z Nadarzyna”, byłym gangsterem lat 90.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
5 5 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x