MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Stawowy vs Martínek. Polsko-czeskie starcie wagi ciężkiej na gali KSW 71

Mocne zderzenie w wadze ciężkiej szykowane jest na galę KSW 71 w Toruniu. Młody wilk polskiego MMA, Filip „Czołg” Stawowy (9-2, 8 KO), zmierzy się 18 czerwca z czeskim specjalistą od nokautów, Michalem „Czarnobrodym” Martínkiem (9-3, 6 KO, 1 Sub). Dla obu zawodników będzie to debiut w okrągłej klatce KSW. Bilety na galę KSW 71 w sprzedaży w serwisie eBilet.pl.

Filip Stawowy do zawodowego świata MMA wkroczył z przytupem w roku 2017 i szybko zanotował dwie wygrane przez nokaut. Do dziś zebrał na swoim koncie osiem takich zwycięstw, z czego 4 zdobył już w pierwszej rundzie. 25-letni „Czołg” z Murowanej Gośliny ostatnie 5 pojedynków stoczył na galach Babilon MMA. Pod koniec zeszłego roku rozbił przed czasem Marcina Sianosa.

Michal Martínek to były mistrz wagi ciężkiej czesko-słowackiej organizacji Oktagon MMA. W ostatnich latach boje toczył pod banderą marki ACA. Miał też okazję wystąpić na gali z popularnego cyklu Dana White’s Contender Series. Martínek specjalizuje się w szybkich nokautach. Do tej pory 6 razy wygrał walki w taki właśnie sposób, z czego 4 raz już w pierwszej rundzie.

Karta walk KSW 71

Walka wieczoru | Main event

Walka o pas kategorii lekkiej| KSW Lightweight Championship Bout

Karta główna | Main card

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x