MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Szymon “Taxi Złotówa” Wrzesień na gali Elite MMA Championship (EMC) 16 kwietnia 2022

Podczas kwietniowej gali Elite MMA Championship (EMC) wystąpi Szymon “Taxi Złotówa” Wrzesień.

Düsseldorf w Niemczech będzie gospodarzem gali EMC 9 w sobotę, 16.04.2022 r. Pełna karta walk EMC 9 zostanie ogłoszonych w nadchodzących dniach., jednak już teraz zapowiedziano występ Kerima Engizek, Erko Jun i Deniz Ilbay. Ich przeciwnicy zostaną ogłoszeni wkrótce.

30-letni Kerima Engizek  (16-4) ma obecnie zwycięską passę 9 walk i nie został pokonany od 2014 roku. 30-latek jest niebezpiecznym finiszerem, pokonując 13 swoich przeciwników w 16 zwycięstwach. Będzie chciał wywrzeć natychmiastowy wpływ w swoim debiucie w EMC, zdobywając złoto i stając się jednym z najlepszych przy wadze 185 funtów na całym kontynencie.

Erko Jun  (4-2) przeszedł do wagi półciężkiej na EMC 8 w grudniu i pokonał Gianlucę Locicero w 39 sekund.  Jun ma ogromną rzeszę fanów w mediach społecznościowych, a jego popularność wzrosła po zwycięstwach nad Akopem Szostakiem i Popkiem Monsterem.

Deniz Ilbay  (1-0) jest pięciokrotnym mistrzem świata w boksie i posiadał tytuły w IBF, WBO i IBO. Jest również właścicielem wielu krajowych mistrzostw w boksie tajskim. W swoim debiucie w MMA na EMC 8, gdzie pokonał Adnana Zilicia.

Szymon Wrzesień to znany Youtuber, występował na galach FAME MMA, MMA-VIP, Amber Fight MMA, Silesian MMA czy też Prime Time Wrestling.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x