MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Trzeci dzień Mistrzostw Świata Weteranów w Judo pod dyktando Brazylijczyków

Najlepiej na tatami Mistrzostw Świata Weteranów, trzeciego dnia, spisywali się reprezentanci Brazylii, Francji i Gruzji.

Mimo deszczowej pogody, w Małej Hali Tauron Areny zebrała się bardzo liczna grupa sympatyków judo. Wierzyliśmy, że będzie to kolejny dobry dzień dla polskiej reprezntacji. Na starcie stanęli niedawni medaliści Mistrzostw Europy na czele z Krzysztofem Czupryną, który w pierwszej walce pokonał wicemistrza świata z ubiegłego roku, francuza  Mahomeda Mostefaoui. W kolejnej rundzie na polaka czekał mistrz świata z 2021 roku, gruzin Gigla Alibegashvili, który potrzebował niespełna dwóch minut by pokonać naszego zawodnika. W walce repasażowej Krzysztof dał się zaskoczyć izraelczykowi Vladislavowi Hachaturianowi i zakończył swoją rywalizację dalako od strefy medalowej. Podobnie wiodło się innym naszym judokom.

Najlepiej z polaków tego dnia spisali się Waldemar Banaszek (M4-90kg) zajmując V m oraz krakowianin Dariusz Makówka (M5 +100 kg) VII m. 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x