MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Wyniki gali HIGH League 4 i darmowa transmisja z pierwszej walki

Czwarta gala High League odbywa się w Arena Gliwice siedemnastego września. Galę z udziałem z udziałem “Natsu”, Lexy Chaplin, Artura Szpilki, Denisa Załęckiego, Amadeusza “Ferrariego” i Mini Majka” można będzie jedynie poprzez zakup Pay-per-view (PPV) na HighLive.TV 

 • 19:00 – studio przed galą
 • 20:00 – rozpoczęcie gali (pierwsza walka za darmo na YouTube)

Wyniki gali HIGH LEAGUE 4 (aktualizowane)

 1. Konrad Karwat (1-0) pokonał Radosława Słodkiewicza (0-2) w 1. rundzie przez TKO.
 2. Jakub “Holak” Krawczyk-Holak (0-0) pokonał Jakuba “Kubx” Świtała (0-0) przez TKO w 3. rundzie
 3. Jose “Josef Bratan” Simao (1-0) pokonał Krystiana “Macias” Maciaszczyka (0-0) w 1. rundzie przez nokaut
 4. Kuba Nowaczkiewicz (2-0) pokonał Cezarego “Czaro” Nykiel (0-1) w 1. rundzie przez TKO
 5. Maja Staśko (0-0) pokonała Ewę “Mrs Honey” Wyszatycką jednogłośną decyzję sędziów
 6. Amadeusz “Ferrari” Roślik (3-3) pokonał Pawła “Scarface” Bombe (0-1) przez KO w 1. rundzie
 7. Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski (1-1) pokonał Salima Chiboub (0-0) przez TKO w 1. rundzie
 8. Artur “Szpila” Szpilka (1-0) pokonał Denisa “Bad Boy” Załęckiego (1-1) przez TKO w 1. rundzie (kontuzja kolana “Bad Boya”)
 9. Lexy Chaplin (1-1) pokonała Natalię “Natsu” Karczmarczyk (1-0) jednogłośną decyzją sędziów (walka o pas mistrzowski)

Pełna oferta zakładów bukmacherskich PREMATCH czyli obstawianie przed rozpoczęciem wydarzenia i LIVE czyli obstawianie w trakcie gali na walki HIGH League 4 jest dostępna wyłącznieFortunie (na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej).

Sprawdź szczegóły naszej oferty:

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się z kodem rejestracyjnym MMM600 klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta + zakład bez ryzyka w wysokości do 600 zł oraz bonus od depozytu do 200 złotych z freebetem 10 PLN

Wpisując przy rejestracji kod promocyjny MMM600, w ramach oferty powitalnej otrzymasz trzy atrakcyjne bonusy, które możesz wykorzystać na starcie swojej przygody z zakładami bukmacherskimi.

 • Darmowy bonus 20 zł bez depozytu, po pełnej rejestracji w Fortuna Zakłady Bukmacherskie może otrzymać każdy gracz, który zarejestruje nowe konto i dokona weryfikacji danych osobowych, poprzez pełną rejestrację.
 • Pierwszy zakład bez ryzyka do 600 zł. Wygrywasz to wygrywasz. Przegrywasz? Kasa ląduje na Twoim koncie gracza i możesz bez problemu wypłacić ją, po 1-krotnym obrocie bez kursu minimalnego, z powrotem na swoje konto bankowe lub przeznaczyć na dalszą grę. Co kto woli.
 • Bonus 100% od drugiego depozytu. Po wykonaniu pierwszej wpłaty w Fortunie automatycznie otrzymasz bonus na swój drugi depozyt, który musisz aktywować w ciągu 3 dni, wchodząc na swoje konto, a następnie w sekcję bonusy.

Aktualna karta walk High League 4:

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
5 4 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x