MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Zakłady bukmacherskie na High League wyłącznie w Fortunie

Freak-fighty i walki celebrytów w Polsce wchodzą na nowy poziom dzięki nowemu projektowi Mailka Montany. Pierwsza gala High League odbędzie się 28 sierpnia 2021 roku w hali Ergo Arena na pograniczu Gdańska i Sopotu. Takiego show jeszcze nie było!

Walka wieczoru – Lexy Chaplin (0-0) vs. Natalia „Natsu” Karczmarczyk (0-0)

Kto nie słyszał o Lexy i Natsu? W pojedynku wieczoru gali organizowanej przez rapera Malika Montany zmierzą się debiutujące w MMA najsłynniejsze polskie influencerki, Lexy Chaplin (0-0) i Natalia „Natsu” Karczmarczyk (0-0). Nowe gwiazdy High League znane są przede wszystkim z projektów family-friendly, gdzie ukierunkowały swoje pozycje głównych kreatorek współczesnej rzeczywistości internetowej.

Wystąpiły w projekcie „Team X”, a filmy z ich udziałem biły rekordy popularności. Dało im to wielką sławę i ogromne zasięgi w mediach społecznościowych. Chaplin i Karczmarczyk pieniądze i prestiż już zdobyły. Teraz czas na kolejne wyzwanie – panie muszą dać z siebie wszystko w oktagonie!

High League – nowa organizacja na polskiej scenie MMA

W karcie pojedynków pierwszej gali High League znajdą się raperzy, tiktokerzy, youtuberzy, piosenkarze i gwiazdy znane z sieci i telewizji. Większość z nich czekać będzie największe wyzwanie w życiu. Podczas wydarzenia wystąpią Aniela „Lil Masti” Bogusz, Josef Bratan czy Gabriel Tadeusz „Cesarz Narcyz” Bystrzycki. Karta walk ogłaszana jest stopniowo w mediach społecznościowych organizacji.

Po projekcie można spodziewać się niespodzianek i innowacyjnych rozwiązań. Za ligą gwiazd stoi słynny Malik Montana, a dzięki wyrazistości i oryginalności lidera Get Money Live Life można być pewnym ogromnego zamieszania w polskiej scenie freak-fightów. „Lexy” czy „Natsu” – to tylko jedno z wielu pytań, na które odpowiedź poznamy w High League!

Pomysł narodził się z tego, że dostawałem propozycje walk. Propozycje te były za pieniądze, które w moim odczuciu są zwykłymi ochłapami. Idąc tym tokiem myślenia, że żadną z tych federacji nie było na mnie stać, pomyślałem sobie że założę własną. Moja federacja w estetyce wizualnej i wydźwięku nie będzie się kojarzyła z jakąś wschodnioeuropejską patologią. Chciałbym przede wszystkim żeby to wszystko trzymało poziom. Aby ten poziom na trochę innym poziomie dostarczał wam rozrywkę i wszystko się trzymało w takiej estetyce, w jakiej mnie znacie – napisał na profilu high_league.news na Instagramie Mailik Montana.

High League to nie tylko walki z udziałem gwiazd, ale przede wszystkim wielkie show. O atmosferę zadba charyzmatyczny Arkadiusz „Pan” Pawłowski. Podczas imprezy będzie się działo też na scenie, gdzie zaprezentują się między innymi reprezentanci GM2L.

Pełna oferta zakładów na walki High League będzie dostępna wyłącznie w Fortunie.

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta.

Kim jest Lexy?

Lexy Chaplin to jedna z najpopularniejszych influencerek młodego pokolenia. Prowadzi swoje profile na Instagramie, TikToku oraz na YouTube. … ogłosiła, że rozstaje się z Teamem X, w którym brało udział kilku influencerów. Twórcą Teamu X był Stuart Burton, znany w sieci jako Stuu.

Kim jest Natsu?

Natalia “Natsu” Karczmarczyk z projektu Team X, jest dzisiaj jedną z najbardziej wpływowych i rozpoznawalnych polskich influencerek. Urodziła się 11 grudnia 1997 roku. Pochodzi ze Śląska i ukończyła liceum o profilu biologiczno-chemicznym. Studiowała farmację, jednak później zafascynowało ją aktorstwo. Dołączyła do obsady serialu TVN pt. “Szkoła”, gdzie od 2017 roku jej postać – uczennica Ewa – zdobywała coraz większą popularność. Jej konto na Instagramie obserwuje już ponad milion ludzi. Podobnie jest na YouTube, gdzie jej konto NATSU przekroczyło milion subskrybentów

Czym jest projekt Team X?

Team X powstał w 2019 roku z inicjatywy Stuu Burtona. Projekt, w którym na początku wzięli udział też Kacper Blonsky, Lexy Chaplin, Marcin Dubiel i Julia Kostera miał trwać dwa lata. Przez ten czas fani mieli obserwować życie influencerów w luksusowej wilii pod Warszawą. Team X został reaktywowany, a 12 grudnia 2020 roku poznaliśmy jego nowy skład. W nowej edycji do teamu: Sheo, Monia Kociołek, Piechu, Czaro Nykiel, Julia Żugaj, Patrycja Mołczanow, Leksiu oraz Natsu, którą fani Teamu X znają z poprzedniej odsłony projektu.

Ile lat ma Lexy Chaplin?

Urodziła się 8 lipca 1999 roku. W 2021 roku skończyła 21 lat.

Ile lat ma Natsu?

Urodziła się 11 grudnia 1997 roku. W 2021 roku skończy 24 lata.

Skąd pochodzi Lexy Chaplin?

Chaplin urodziła się w Niemczech. Jej tata jest Amerykaninem, a mama – Polką.

Skąd pochodzi Natsu?

Pochodzi ze Śląska, a dokładniej z Siemianowic Śląskich

Co to jest Team X?

W największym skrócie, Team X to show, którego format może przypominać Big Brothera na Youtube. 

Kiedy odbędzie się gala High League?

Pierwsza gala High League odbędzie się 28 sierpnia 2021 roku w hali Ergo Arena na pograniczu Gdańska i Sopotu.

Kto wystąpi na gali High League?

Karta walk gali High League (aktualizowana):
*Lexy Chaplin vs Natalia „Natsu” Karczmarczyk
*Aniela „Lil Masti” Bogusz vs TBA
*Piotr „czuuX” Czupryn vs TBA
*Josef Bratan vs TBA
*Gabriel Tadeusz „Cesarz Narcyz” Bystrzycki vs TBA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x