MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Zakłady bukmacherskie Superbet sponsorem gali Queensberry Polska

Zakłady bukmacherskie Superbet zostały sponsorem gali Queensberry Polska – Bitwa o Gniew II która odbędzie się 5 marca 2021 roku na zamku w Gniewie. W walce wieczoru po raz drugi zaprezentuje się Paweł Augustynik, który podejmie Maxa Miszczenkę. W grze znajdzie się pas WBC International Silver.

Galę #BitwaoGniewII będzie można zobaczyć na kanale Polsat Sport.

Karta walk Queensberry Polska – Bitwa o Gniew II

  • Paweł Augustynik vs Max Miszczenko,
  • Abdulkhay Sharakhmatov vs Stephen Jackson,
  • Ryszard Lewicki vs Piotr Brzoska,
  • Karol Długosz vs Krzysztof Stawiarski,
  • Wiktor Szadkowski vs Eryk Ciesłowski,
  • Kamil Mroczkowski vs Artsiom Charniakevich.

Za projektem Queensberry Polska stoją: Mariusz Krawczyński i Francis Warren, syn słynnego Franka, członka międzynarodowej bokserskiej Galerii Sław. Obaj zaznaczają, że ich udziały w grupie wynoszą pół na pół.
Zadaniem grupy QUEENSBERRY POLSKA jest w skrócie jest odbudowanie polskiego boksu i stworzenie dla młodych pięściarzy środowiska do sięgania po najwyższe laury w tej pięknej dyscyplinie. Aktualne warunki w Polsce zniechęcają młodych pięściarzy do uprawiania boksu. Często są osamotnieni w walce nie tylko na ringu, ale również tej życiowej. W sytuacjach kontuzji, lub innych losowych zdarzeń zostają bez wsparcia. QUEENSBERRY POLSKA jest nową jakością na naszym rynku. W obecnych czasach trzeba całą energię poświęcić na budowanie warsztatu treningowego oraz poczucia wsparcia w każdej sytuacji.

Superbet został założony w 2009 r. w Rumunii, jako jeden z operatorów zakładów bukmacherskich na dynamicznie rozwijającym się rynku branży bukmacherskiej i hazardowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Superbet w Polsce, rozpoczął swoją działalność z liczbą 48 punktów stacjonarnych. Stale inwestując w rozwój, innowacyjność produktów i oferowanych usług. 18.10.2019r. Superbet uzyskał zezwolenie polskiego Ministerstwa Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Obecnie Klienci Superbet mogą zakładać się za pośrednictwem strony internetowej oraz najnowocześniejszej aplikacji do zakładów sportowych na rynku.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x