MMA News

wszystko związane ze światem MMA

4 odcinek EFM Challange Show. Team Andersz vs Team Mała Ania

Najbardziej śmierdzący owoc świata i lodowata woda. Mała Ania, Alan Andersz i ich drużyny w MOCNYM challengu przed piątkową Galą EFM SHOW.

Tego w polskim MMA jeszcze nie było! Rywalizacja drużyn Małej Ani, Alana Andersza, Roberta Pasuta i Jongmena odbywa się nie tylko w oktagonie, ale również na YouTube w postaci EFM CHALLENGE SHOW. W czwartym odcinku mierzą się ze sobą teamy Ani i Alana. Przed nimi MOCNE starcie.

W czwartym odcinku EFM CHALLENGE SHOW rywalizacja nabrała rumieńców! Zestawione zostały ze sobą drużyny Alana Andersza i Małej Ani. Tym razem uczestnicy mierzyli się z durianem – najbardziej śmierdzącym owocem świata. Wygrywał ten, który zjadł najszybciej i utrzymał w sobie w sobie całość posiłku. W starciu brali udział Marcin Maleszewski (Team Woda) oraz Arek Kaszuba (Team Ogień). Ponadto, do zmagań przystąpili też sami kapitanowie! Ten, który wytrzymał dłużej w lodowatej wodzie, zgarniał dodatkowe punkty dla swojego zespołu.

Gala EFM SHOW już w ten piątek od godz. 18.00 – https://efmshow.com – KUP PPV!

EFM SHOW to Gala MMA, która odbędzie się już 9 kwietnia. Zanim jednak rywale skrzyżują rękawice, organizatorzy dają możliwość poznania biorących w niej udział fighterów. Podzieleni na cztery teamy (cztery żywioły – ziemia, powietrze, woda i ogień) rywalizują w prezentowanych na YouTube challengach (EFM CHALLENGE SHOW), a ich kapitanami są znani influencerzy – Mała Ania z Warsaw Shore, Alan Andersz, Robert Pasut z Abstrachuje, a także Jongmen. Za każdy wygrany challenge drużyny dostają punkty. Team, który zdobędzie ich najwięcej (także dzięki późniejszym walkom w oktagonie), wygra 100 000 złotych!

Który team wygrał i uzyskał największą przewagę nad rywalami przed starciami w oktagonie 9 kwietnia? Sprawdźcie sami!

Przypominamy! Takiej rywalizacji w świecie MMA jeszcze nie było. Zawodnicy i ich kapitanowie walczą nie tylko zwycięstwo, ale także o 100 000 zł do podziału. Skomentuj i pokaż za jakim teamem jesteś!

Team Ogień:

Mała Ania (kapitan)

Arkadiusz Kaszuba

Daniel Skibiński

Tomasz Janiszewski

Team Woda:

Alan Andersz (kapitan)

Patryk Grzemski

Magdalena Loska

Marcin Maleszewski

Team Powietrze:

Jongmen (kapitan)

Maciej Różański

Georgi Valentinov

Damian Ostęp

Team Ziemia:

Robert Pasut (kapitan)

Michał Pasternak

Daniel Iliev

Igor Michaliszyn

Finał rywalizacji pomiędzy zawodnikami i kapitanami drużyn odbędzie się już w najbliższy piątek na gali EFM SHOW. Już teraz możecie wykupić dostęp do tego wydarzenia. Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę internetową www.efmshow.com i wybrać dostęp PPV. On gwarantuje wam możliwość transmisji wydarzenia w każdym miejscu, które tylko chcecie. Liczba miejsc jest nieograniczona!

Cena? Od 1 kwietnia 24.99 zł.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.