MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Amadeusz “Ferrari” Roślik vs Kamil Łaszczyk na gali Fame MMA 17

Największy freak w Polsce kontra zawodowy pięściarz z nieskazitelnym rekordem 32-0. Ale, ale… walka odbędzie się na zasadach MMA. Kto wjedzie i rozjedzie? Gala FAME 17 odbędzie 3 lutego 2023 roku w Tauron Arena w Krakowie. Pierwsza konferencja przed galą FAME MMA 17 odbędzie się w najbliższą środę, 4 stycznia o 20:00! Sprawdź Supergame: Fejm.

Amadeusz “Ferrari” Roślik zadebiutował na na drugiej gali Fame MMA wygrywając z Sylwestrem Tkoczem w pierwszej rundzie. Drugą walkę na gali Fame MMA 3 przegrał z Dawidem Malczyńskim decyzją sędziów. Kolejną porażkę odniósł na gali FAME MMA 4 przegrywając z Adrianem Polańskim także decyzją sędziowską. W rewanżowej walce z Adrianem “Polakiem” na gali Fame MMA 7 został zdyskwalifikowany za nielegalne kopnięcie rywala. Fame MMA 8 to kolejna porażka, tym razem z Maksymilianem Wiewiórką. Amadeusz Roślik wygrał podczas Fame MMA 10 z Mateuszem „Haribo” Gąsiewskim. Gala Fame 11 to zwycięstwo Ferrariego z “Filipkiem” przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach. Fame 13 to przegrana “Ferrari” z “Polakiem” przez niejednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach. Fame 16 przyniósł Amadeuszowi zwycięstwo z “Hejterem” przez KO (cios pięścią w parterze) w 1 rundzie. Największy zadymiarz Amadeusz Ferrari został wypożyczony z konkurencyjnej federacji Fame MMA do High Leaguena jedną walkę, podczas której znokautował Pawła Bombę już w pierwszej rundzie.

Kamil Łaszczyk to 31-letni polski bokser w kategorii super piórkowej. Pierwsze kroki w boksie amatorskim stawiał w klubie sportowym Gwardia Wrocław w wieku trzynastu lat. Jego pierwszymi trenerami byli Mariusz Cieślak i Grzegorz Strugała. 4 marca 2011 Łaszczyk zadebiutował na zawodowym ringu. W drugiej rundzie pokonał przez techniczny nokaut Amerykanina Emila Brooksa (0-2-0).

Wacław “Wac Toja” Osiecki vs Sebastian “Alterboy” Fabijański

29-letni Wacław “Wac Toja” Osiecki to to polski raper urodzony w Kisielicach, mieszkający w Elblągu, a następnie w Gdańsku. Wac Toja był członkiem wytwórni QueQuality, w której, poza Quebonafide, nagrywali Filipek, Guzior, PlanBe i Kabe. Najbardziej znanym utworem Wac Toja w serwisie YouTube jest kawałek pt. “Kapitan”. Wac Toja gościł na swoich płytach m.in. Kizo, Tymka i Malika Montanę. Wystąpił gościnnie m.in. u Quebonafide, Białasa, Solara i Żabsona.

35-letni Sebastian Fabijański jest aktorem, znanym m.in. z filmów: Pitbull. Niebezpieczne kobiety, Kobiety mafii, Botoks, Psy 3. W imię zasad czy też serialu Misja Afganistan. Fabijański w 2019 rozpoczął pracę w studio nad pierwszą, solową hip-hopową płytą pt. “Primityw”

Piotr “Szeli” Szeliga vs Marcin “Zombie” Wrzosek

W tej walce nie liczcie na pełen dystans! K-1, małe rękawice! Iron Prosecutor Szeli zmierzy się z byłym mistrzem KSW, polskim Zombiakiem – Marcinem Wrzoskiem! Tylko potężne bomby w stójce.
Między nimi zaiskrzyło po FAME 12, a zawrzało podczas wakacyjnych Aferek u Boxdela. Jeden drugiemu chciałby urwać głowę – to chyba wystarczające określenie ich znajomości.
Oktagon, K-1, małe rękawice, 3×3 min. Będzie zawiedziony czy szczęśliwy ziomuś?

Łukasz “Mandzio” Samoń vs Karol “Karolek” Dąbrowski

Konflikt, w którym topór wojenny miał zostać już dawno zakopany, jednak wydarzenia ostatnich miesięcy spowodowały nagły zwrot akcji. Efekt? Kolejna walka ląduje w karcie FAME 17

Po której ze stron tego sporu jesteście? No i najważniejsze pytanie… kto z nich zaprezentuje się lepiej w debiucie?

Cezary “Czarmageddon” Jóźwik vs Tomasz “Gimper” Działowy

Długo wyczekiwany debiut już na FAME 17!

Czarmageddon podejmuje się kolejnego wyzwania w swojej karierze i od razu ma wysoko postawioną poprzeczkę – jego ziomal Sutonator podbił serca fanów FAME. Czy Czarek podąży jego drogą?

Gimper, mimo przegranej w debiucie, pokazał się z bardzo dobrej strony. Czołowy twórca commentary news ma apetyt na pierwsze zwycięstwo w oktagonie. Da radę

Karta walk Fame MMA 17

 • MAIN EVENT Amadeusz “Ferrari” Roślik vs Kamil Łaszczyk (MMA do 77,1 kg)
 • CO-MAIN EVENT Wacław “Wac Toja” Osiecki vs Sebastian “Alterboy” Fabijański (K-1 catchweight 90 kg)
 • Cezary “Czarmageddon” Jóźwik vs Tomasz “Gimper” Działowy (MMA do 70,3 kg)
 • Maksymilian „Wiewór” Wiewiórka vs Arkadiusz Tańcula (MMA do 83,9 kg)
 • TBA vs TBA
 • Łukasz “Mandzio” Samoń vs Karol “Karolek” Dąbrowski (K-1 catchweight 95 kg)
 • Cezary “Czarmageddon” Jóźwik vs Tomasz “Gimper” Działowy
 • Filip “Filipek” Marcinek vs Robert Karaś (K-1 catchweight 68 kg)
 • Piotr “Szeli” Szeliga vs Marcin “Zombie” Wrzosek (K-1 kat open)
 • TBA vs TBA
 • TBA vs TBA
Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
5 4 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x