MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Arena Gliwice najlepszym obiektem sportowym 2022 roku

Arena Gliwice 2023

Arena Gliwice 2023

W konkursie SBP wzięło udział 340 kandydatów, spośród których wyłoniono trzech finalistów w każdej z 15 kategorii. Arena Gliwice pokonała Tauron Arenę Kraków i Stadion Miejski w Szczecinie, zdobywając tytuł najlepszego obiektu sportowego w minionym roku.

– Dla nas to szczególnie ważne wyróżnienie, bo jesteśmy młodym obiektem na tle innych hal funkcjonujących w świecie sportu od wielu lat. Cieszymy się, że dzięki pracy całego, świetnego zespołu Areny Gliwice zaznaczyliśmy już swoją obecność na mapie ważnych obiektów sportowych Polski – oceniał podczas gali Paweł Chomentowski, członek zarządu Areny Gliwice, uczestnik panelu tematycznego w V Kongresie SBP.

W 2022 roku Arena Gliwice gościła aż dwa siatkarskie mundiale – kobiecy i męski. Ponadto, na stałe zadomowiła się tu ekstraklasowa koszykówka i futsal, a organizowane są także gale sportów walki, zawody piłkarskie i teqballowe oraz wiele innych sportowych wydarzeń. Cieszy fakt, że rugbyści na wózkach z klubu IKS Jeźdźcy mają tu stałe miejsce i rozgrywają turnieje rangi mistrzowskiej.

Głównym celem konkursu Nagród SBP było wyróżnienie i uhonorowanie marek, organizacji i podmiotów, które w ubiegłym roku postawiły na rozwój, popularyzację oraz wprowadzanie innowacji w świecie sportu i biznesu sportowego. Zdobywając to prestiżowe wyróżnienie, Arena Gliwice udowodniła, że jest liderem w tej dziedzinie i zasłużenie zdobyła tytuł najlepszego obiektu sportowego w Polsce.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x