MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Arkadiusz Wrzosek i Cezary Oleksiejczuk ambasadorami LV BET

Arkadiusz Wrzosek oraz Cezary Oleksiejczuk – dołączyli do zespołu LV BET jako ambasadorzy marki. Obaj będą współpracować z bukmacherem w zakresie tworzenia treści publikowanych w mediach społecznościowych, jak i brać aktywny udział w promocji marki na wielu innych płaszczyznach.

Arkadiusz Wrzosek urodził się w Pruszkowie. Treningi sportów walki rozpoczął w wieku 19 lat w warszawskim klubie Copacabana. W formułach amatorskich stoczył 40 walk, wielokrotnie sięgając po laury zarówno na scenie polskiej, jak i międzynarodowej. W 2015 roku związał się z federacją FEN, a w 2017 roku został jej mistrzem wagi ciężkiej. Był też związany z Glory – największą organizacją kick-boxingu na świecie.

W czerwcu 2022 roku, po udanych występach w kick-boxingu i boksie, Wrzosek zdecydował się na kontynuowanie kariery jako zawodnik MMA. Podpisał kontrakt z federacją KSW, gdzie w debiucie pokonał Tomasza Sararę przez TKO w trzeciej rundzie i został nagrodzony bonusem za najlepszą walkę wieczoru. Na styczeń 2023 zaplanowany był jego pojedynek z Arturem Szpilką, który nie doszedł do skutku z powodu kontuzji kręgosłupa przeciwnika.

Cezary Oleksiejczuk został mistrzem AFC w wadze piórkowej oraz lekkiej już jako nastolatek. W lutym 2021 roku zadebiutował w polskiej organizacji Fight Exclusive Night. Na gali z numerem 32 w Warszawie pokonał Djamila Chana przez TKO (ciosy pięściami) w pierwszej rundzie.

W listopadzie na FEN 37 we Wrocławiu stoczył pojedynek o pas mistrzowski w wadze półśredniej. Wygrał go z Ajgunem Achmiedowem. Tytuł obronił dwukrotnie – w starciach z Kamilem Kraską i Adrianem Zielińskim. Oba pojedynki zostały nagrodzone bonusem za najlepszą walkę wieczoru. Co ciekawe, jego starszy brat – Michał – również z sukcesami uprawia sporty walki. Od października 2017 roku jest zawodnikiem UFC – największej federacji MMA na świecie.

W styczniu 2023 zarówno Arkadiusz Wrzosek, jak i Cezary Oleksiejczuk, zostali ambasadorami LV BET. Współpraca będzie opierać się na niestandardowych aktywnościach w mediach społecznościowych bukmachera, jak i samych zawodników. Ponadto fani sportów walki mogą spodziewać się ekskluzywnych materiałów video z udziałem nowych ambasadorów. Nie zabraknie też akcji aktywacyjnych dla klientów LV BET czy konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

– Jesteśmy podekscytowani faktem, że nowy rok zaczynamy wyjątkowo mocnym wejściem. Arek i Czarek to niesamowicie utalentowani fighterzy, którzy w oktagonie już niejednokrotnie pokazali wielką klasę. Jako marka jesteśmy dumni, że będą reprezentować właśnie nasze barwy i życzymy im niebagatelnych sukcesów w rozpoczynającym się 2023 roku – powiedział Marcin Doszczenko, CEO LV Bet Zakłady Bukmacherskie.

LV BET to dynamicznie rozwijająca się marka na rynku bukmacherskim angażująca się w rozwój różnych dyscyplin, głównie piłki nożnej, wspierająca m.in. ląsk Wrocław, Wisłę Płock czy Stal Mielec, a także serwisy internetowe Łączy Nas Pasja czy Śląsknet.

LV BET to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x