MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Betclic oficjalnym sponsorem Gromda

Wszyscy zainteresowani formułą opierającą się na walkach na gołe pięści, mogą obejrzeć najbliższą gale w  formacie PPV. GROMDA Beach, piątek 06.08.2020, 20:00, transmisja tylko w PPV!

Po ostatniej, niezwykle krwawej gali GROMDA 5, z której zwycięsko wyszedł Bartłomiej „BALBOA” Domalik, przyszedł czas na GROMDA Beach – wakacyjną edycję walk na gołe pięści z klimatem rodem z egzotycznych wysp oraz falą brutalnych nokautów!

Betclic po raz kolejny został oficjalnym sponsorem gal GROMDA, na której wystąpią znane już wszystkim fanom walk na gołe pięści bijoki, m.in.: BUBU, LODÓWA oraz GÓRAL i NIEDŹWIEDŹ, którzy skradli wszystkim serca swoją walką na GROMDA 5, jedną z najkrwawszych w historii federacji. Na gali zobaczymy również BRODACZA, ŻOŁNIERZA i RUSKIEGO. Będzie krwawo, będzie brutalnie, będzie twardo, bo jak wiemy tam „nie ma miękkiej gry” i na pewno nie zabraknie emocji!

W drabince turniejowej zmierzą się następujący zawodnicy:

 1. Kamil “KOCUR” Kot
 2. Piotr “BUBU” Cwik
 3. Nikodem “NIKOŚ” Chilewski
 4. Damian “GRABARZ” Zapart
 5. Łukasz “BRODACZ” Załuska
 6. Norbert “LODÓWA” Rozebnajgier
 7. Konrad “RUSKI” Podemniak
 8. Krzysztof “ŻOŁNIERZ” Ryta

Standardowo zobaczymy również kilka Super Fightów, w których wystąpią:

 1. Mateusz “NIEDŹWIEDŹ” Kopeć
 2. Dariusz “KOJOT” Rzepiński
 3. Damian “GÓRAL” Górski
 4. Piotr “HARY” Piaskowski

W Super Fightach udział weźmie jeszcze dwóch zawodników, których tożsamość niedługo poznamy.

Już teraz można typować zwycięzcę GROMDA Beach na stronie oraz w aplikacji Betclic. Natomiast kursy na wszystkie walki dostępne będą zaraz po rozlosowaniu par poszczególnych starć.

Zestawienie par poszczególnych walk poznamy dopiero w czwartek 05.08 około godziny 19:00, tuż przed oficjalnym ważeniem wszystkich uczestników. Zestawienie odbędzie się na zasadach losowania i to właśnie „ślepy los” zadecyduje o karcie walk. Zwycięzca turnieju zostanie wyłoniony spośród 8 uczestników i będzie miał możliwość walki o pas mistrzowski na kolejnych galach GROMDA.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x