MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Bonus BGC pobity na siłowni?

Piotr “Bonus BGC” Witczak udostępnił na swoim koncie Facebook i Instagram film z opisem w którym informuje, że został dziś pobity na siłowni w Obornikach.

Kiedy ojciec Dawida Zalewskiego @zales2102 połamie ci szczękę poza kamerami. Nie mogę nic mówić i mam uszczerbek na zdrowiu . Ojciec Dawida Zalewskiego wyżył się dzisiaj na mnie na siłowni w Obornikach bił mnie i kopał w szatni . Groził mi śmiercią że mnie zakopie za to że postawiłem się za Arturem Walusiem Walczakiem który zmarł po ciosie Dawida Zalewskiego jego syna na Punchdown 5. Pobił mnie za to że do końca byłem za swoim Przyjacielem i nagrywałem relację o jego tragicznym stanie zdrowia. Tak postępuje prawdziwy Przyjaciel idzie do końca w ogień . Widzicie tutaj gangstera który rządzi Obornikami. Wstawiam to na wypadek jeśli coś by mi się stało bo dosadnie usłyszałem że mnie zabije” – napisał Piotr “Bonus BGC” Witczak

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x