MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Ćwierćfinał HIGH League Grand Prix 17 czerwca w Tauron Arena Kraków

Cwiercfinal HIGH League Grand Prix 17 czerwca w Tauron Arena Krakow

Cwiercfinal HIGH League Grand Prix 17 czerwca w Tauron Arena Krakow

HIGH League Grand Prix to turniej, który gromadzi w sobie niezwykłych zawodników freak-fightowych, którzy stanowią legendy swojego gatunku. Na arenie zmierzy się osiem twardych i bezwzględnych rywali, ale tylko jeden z nich opuści ring jako zwycięzca. To właśnie te pojedynki przesądzą o tym, kto zapisał się na kartach historii i na długo pozostanie w pamięci fanów.

W pierwszym etapie turnieju, który odbędzie się już 17 czerwca, TAURON Arena w Krakowie stanie się świadkiem zaciętej walki. Będzie to część gali HIGH League 7, na której to zawodnicy będą walczyć o awans do półfinału. Tam zmagania będą jeszcze trudniejsze, ponieważ na gali HIGH League 8 zostaną wyłonieni dwaj finaliści, którzy zmierzą się w decydującej walce podczas HIGH League 9.

W HIGH League Grand Prix zobaczymy najlepszych freak-fightowych zawodników, którzy są gotowi na wszystko, aby zdobyć tytuł mistrza. To będą walki na noże, gdzie tylko najbardziej wytrwali i odważni będą mieli szansę na zwycięstwo. Wszyscy z niecierpliwością czekają na ten turniej, który zapowiada się jako niezwykle widowiskowy i emocjonujący dla fanów freak-fightu.

  • ćwierećfinał Grand Prix – HIGH League 7
  • półfinał Grand Prix – HIGH League 8
  • finał Grand Prix – HIGH League 9
Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x