MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Dawid “Crazy” Załęcki vs Denis Labryga na High League 7

Dawid Crazy Załęcki vs Denis Labryga na High League 7

Dawid Crazy Załęcki vs Denis Labryga na High League 7

Urodzony w 1978 roku, Dawid “CRAZY” Załęcki, ojciec Denisa “Bad Boya”, od dłuższego czasu poświęca się treningom sportów walki, koncentrując się na formule K-1. W końcu maja 2022 roku, Załęcki podpisał kontrakt z High League. W ramach tej organizacji, Załęcki już ma na swoim koncie dwie wygrane walki, pokonując Alana Kwiecińskiego oraz Vaso Bakočevića. W klatce 17 czerwca 2023 roku na gali High League VII będzie czekał na niego Denis Labryga. Pojedynek odbędzie się w formule K-1 w małych rękawicach, 3 rundy po 3 minuty.

Po imponującym debiucie w High League, Denis Labryga dołącza do listy walk HIGH League 7. Jego niezwykła siła została już udowodniona na poprzedniej gali HL: Denis Labryga brutalnym podbródkowym naruszył a następnie znokautował Konrada Karwata. Nadszedł czas na kolejny epicki pojedynek.

Freakowa organizacja mieszanych sportów walki, HIGH League, wraca do Krakowa! Po ponad roku przerwy, organizacja pod wodzą Malika Montany przygotowuje się do drugiej gali w TAURON Arenie Kraków. Oczekują nas świetne walki oraz imponujące show. To wydarzenie nie może umknąć twojej uwadze! HL7 odbędzie się 17 czerwca 2023 roku.

Karta walk HIGH League 7:

 • Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski vs Aiden “Likkleman” Henry – walka o pas
 • Jakub “Kubańczyk” Flas vs Alberto Simao
 • Josef Bratan vs Kuba Nowaczkiewicz
 • Denis Labryga vs Dawid “Crazy” Załęcki

Ćwierćfinały HIGH League Grand Prix

 1. Marcin “El Testosteron” Najman
 2. Jakub “Japczan” Piotrowicz
 3. Tomasz “Szalony Reporter” Matysiak
 4. Mariusz “Super Mario” Sobczak
 5. Jacek “Muran” Murański
 6. TBA
 7. TBA
 8. TBA
Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x