MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Debiutanci na HIGH League 4. Staśko, Szpilka, “Ferrari”. Oni powalczą po raz pierwszy!

Podczas gali HIGH League 4, która odbędzie się 17 września w Arenie Gliwice, dojdzie do walk z udziałem debiutantów. Po raz pierwszy w klatce Malika Montany wystąpi dziesięciu wojowników, w tym m.in. Artur Szpilka i Maja Staśko! Ruszyła sprzedaż PPV na HIGH League 4 pod TYM linkiem.

Cezary “Czaro” Nykiel
Cezary “Czaro” Nykiel

Bilety na galę HIGH League 4 rozchodzą się w świetnym tempie. Ostatnie wejściówki są dostępne w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Wszystko wskazuje na to, że podczas wydarzenia w kilkunastotysięcznej Arenie Gliwice zasiądzie komplet widzów!

Radosław Słodkiewicz
Radosław Słodkiewicz

Po raz pierwszy w HIGH League wystąpią Artur “Szpila” Szpilka, Salim Chiboub, Amadeusz “Ferrari” Roślik, Maja Staśko, Ewa “Mrs. Honey” Wyszatycka, Cezary “Czaro” Nykiel, Jakub “Holak” Krawczyk-Holak, Jakub “Kubx” Świtała, Krystian “Macias” Maciaszczyk i Radosław Słodkiewicz. Dla połowy będzie to całkowity debiut w sportach walki, a dla pozostałych pierwszy występ w lidze Malika Montany. 

Artur "Szpila" Szpilka
Artur “Szpila” Szpilka

“Szpila”, który zasłynął jako światowej klasy pięściarz, walczył już w MMA i zwyciężył jedną walkę, jednak wcześniej nie mierzył się we freak-fightach. Czeka go niemałe wyzwanie – zmierzy się z młodym gniewnym, Denisem “Bad Boyem” Załęckim.

Salim Chiboub
Salim Chiboub

Salim Chiboub odnosił sukcesy m.in. w K-1, jednak dotychczas nie mierzył się w MMA. W pierwszej walce dla HIGH League zmierzy się z ogromnym wyzwaniem. Jego rywalem będzie mistrz kategorii niskorosłych, Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski.

Amadeusz "Ferrari" Roślik
Amadeusz “Ferrari” Roślik

Amadeusz “Ferrari” Roślik jest świetnie znany kibicom freak-fightów, jednak w HIGH wystąpi po raz pierwszy. Wyjaśni gorący konflikt z Pawłem “Scarface’em” Bombą. W MMA walczył już też “Czaro”, który tym razem skonfrontuje się z Jakubem Nowaczkiewiczem. 

Maja Staśko
Maja Staśko

Ogromne emocje wzbudza również debiut Mai Staśko. Słynna lewicowa i feministyczna aktywistka zmierzy się w swoim debiucie w HIGH League z kontrowersyjną streamerką, również debiutantką, Ewą “Mrs. Honey” Wyszatycką. 

Ewa “Mrs. Honey” Wyszatycka
Ewa “Mrs. Honey” Wyszatycka

Mrs. Honey” nie będzie jedyną przedstawicielką streamerów na HIGH League 4. Po raz pierwszy w świecie freak-fightów i MMA zaprezentują się Jakub “Holak” Krawczyk-Holak i Jakub “Kubx” Świtała.

Jakub “Holak” Krawczyk-Holak
Jakub “Holak” Krawczyk-Holak

Krystian “Macias” Maciaszczyk w walce z Josem “Josefem Bratanem” Simao zadebiutuje w K-1 i we freak-fightach. Z kolei w pojedynku otwierającym galę Radosław Słodkiewicz powalczy z Konradem Karwatem. Słodkiewicz, legendarny kulturysta, w MMA występował już dwukrotnie.

Krystian “Macias” Maciaszczyk
Krystian “Macias” Maciaszczyk

W walce wieczoru HIGH League 4, 17 września w Arenie Gliwice, dojdzie do rewanżu pomiędzy najsłynniejszymi polskimi influencerkami i youtuberkami. W klatce, o pas wagi muszej kobiet, zmierzą się Natalia “Natsu” Karczmarczyk i Lexy Chaplin. 

Jakub “Kubx” Świtała
Jakub “Kubx” Świtała

Karta walk HIGH LEAGUE 4:

  • Natalia “Natsu” Karczmarczyk vs Lexy Chaplin – o pas mistrzowski
  • Artur “Szpila” Szpilka vs Denis “Bad Boy” Załęcki
  • Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski vs Salim Chiboub – o pas mistrzowski
  • Amadeusz “Ferrari” Roślik vs Paweł “Scarface” Bomba
  • Maja Staśko vs Ewa “Mrs. Honey” Wyszatycka
  • Jakub Nowaczkiewicz vs Cezary “Czaro” Nykiel
  • Jakub “Holak” Krawczyk-Holak vs Jakub “Kubx” Świtała
  • Jose “Josef Bratan” Simao vs Krystian “Macias” Maciaszczyk – K-1 w małych rękawicach
  • Konrad Karwat vs Radosław Słodkiewicz
Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
5 4 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x