MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Denis “Bad Boy” Załęcki vs Natan “Bóg Estetyki” Marcon na gali Clout MMA 3: Santa Clout

Denis Bad Boy Załecki vs Natan Bóg Estetyki Marcon na Clout MMA 3 Santa Clout

Wracający z nowymi emocjonującymi pojedynkami i konfrontacjami, Clout MMA 3: Santa Clout, szykuje się na kolejną spektakularną galę, która obiecuje przynieść widowiskowe starcia i sportowe emocje na najwyższym poziomie. Już w nadchodzący piątek, 29 grudnia, dwóch mocno dyskutowanych zawodników – Denis “Bad Boy” Załecki i Natan “Bóg Estetyki” Marcon – spotkają się w wielkiej konfrontacji, która budzi olbrzymie zainteresowanie wśród fanów freakowych sportów walki. Pojedynek odbędzie się na zasadach MMA, 3×3 minuty.

Denis Załecki, znany również jako “Bad Boy”, już w swojej sportowej karierze stoczył dziewięć zawodowych pojedynków w różnych formułach walki. Jego rekord to 4 wygrane na 6 porażek. 5 lutego 2022 roku na gali High league 2 zwyciężył z Alanem Kwieciński, ale 4 czerwca 2022 roku na gali High League 3 musiał uznać wyższość Mateusza Don Diego Kubiszyna. Kolejne starcia przyniosły kolejne wyzwania – przegrał z Arturem Szpilką na gali High League 4 17 września 2022 roku oraz z Pawłem Tyburskim 18 marca 2023 roku na High League 6. Ostatnia walka na gali Clout MMA 2, 28 października 2023 roku, zakończyła się porażką z Danielem Omielańczukiem.

Z kolei Natan Marcoń, zaledwie w czterech pojedynkach, także nie unika kontrowersji. Jego rekord to jedna wygrana i trzy porażki. Debiut we freak fightach przyniósł mu wiele emocji i uwagi na gali Fame MMA 16, gdzie przegrał z Radosławem “Wiejski Koks” Paszko. Choć wygrał swoje kolejne starcie z Mariuszem “Hejterem” Słońskim, ostatnie pojedynki przyniosły mu dwa niepomyślne rezultaty na gali Fame MMA 18 i Fame MMA Reborn.

Sama konfrontacja pomiędzy Załeckim a Marconem zapowiada się jako starcie dwóch różnych doświadczeń, umiejętności i stylów walki. To starcie przynosi ze sobą znaczące napięcie i oczekiwania, które budzą zainteresowanie fanów sportów walki na całym świecie.

Clout MMA 3: Santa Clout, zaplanowane na 29 grudnia, to wydarzenie sportowe, które obiecuje dostarczyć nie tylko widowiskowych walk, ale także pozostawić trwały ślad w historii rywalizacji sportowej. To konfrontacja, która przyniesie odpowiedzi na pytania o umiejętności i możliwości tych dwóch utalentowanych zawodników, zapewniając emocje i sportową rozrywkę na najwyższym poziomie.

CLOUT MMA 3: Santa Clout – karta walk

  • Tomasz Hajto vs Jakub Wawrzyniak
  • Marianna Schreiber vs Monika “Najlepsza Dziennikarka” Laskowska
  • Marcin NajmanvsAdrian Cios
  • Denis “Bad Boy” Załęcki vs Natan “Bóg Estetyki” Marcoń – jeśli lekarze dopuszczą do walki
  • Denis “Bad Boy” Załęcki vs Patryk “Wielki Bu” Masiak
  • Małgorzata “Goha Magical” Zwierzyńska – TBA
  • Wojcech “Rekordzista” Sobierajski vs Grzegorz “Szuli” Szulikowski
  • Mariusz “Siwy” Siwiak vs Vasyl Halych
  • Błażej Augustyn vs Zbigniew Bartman
Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.