MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Don Kasjo i Młody Murański w co-main event Prime MMA: Zadyma

Kasjusz “Don Kasjo” Życiński i Mateusz Murański zmierzą się w walce bokserskiej, podczas pierwszej gali nowej feakowej federacji Prime MMA: Zadyma

19 lutego w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się gala Prime Show MMA, za organizację której odpowiedzialni są m.in, Tomasz Bezrąk i Bartosz Suba czyli osoby związane z organizacją FEN oraz Kasjusz Kasjo Życiński.

Wszystkie walki Gali Prime Show MMA możecie obstawiać tylko i wyłącznie na www.efortuna.pl i aplikacji Fortuny.

Sprawdź szczegóły:

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się z kodem rejestracyjnym MMM600 klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta.

Karta walk i kursy Prime MMA: Zadyma

Pojedynek PRIME MMA: ZADYMA12
Kasjusz “Don Kasjo” Życiński – Mateusz Murański0.000.00

Łukasz “Kamerzysta” Wawrzyniak – Marek “Lord Kruszwil” Kruszel
1.303.21
Jaś Kapela – Ziemowit “Piast” Kossakowski2.471.48
Dawid “Ambro” Ambroziak – Adrian Cios1.154.73
Adam Soroko – Damian “Stifler” Zduńczyk1.174.42
Sebastian “Ztrolowany” Nowak – Jakub “HeCmAn” Rygiel1.941.77
Wiola Kotelecka – Klaudia Kamińska1.223.83
Adrian “Medusa” Salamon – Dawid Narożny1.204.04
Michał “Sobota” Sobolewski – Adrian “Puszbarber” Salwa1.502.41
Kursy na dzień 1.02.2022

Julia Pelc to kontrowersyjna youtuberka, która od kilku lat prowadzi kanał na YT pod nazwą “Queen of the Black”. Karolina Dumała to była dziewczyna Kruszwila czyli Marka Kruszela. Marek “Lord Kruszwil” Kruszel to najpopularniejszy do niedawna youtuber. razem z Łukaszem “Kamerzystą” Wawrzyniakiem pobijali rekordy wyświetleń na polskim Youtube. Po zakończeniu współpracy Kruszwila z Kamerzystą, ich popularność spadła. Jaś Kapela to lewicowy arysta i dziennikarz. Jego przeciwnikiem będzie dziennikarz Ziemowit Piast Kossakowski, który prezentuje odmienne niż Kapela poglądy. Adrian ”Medusa” Salamon to popularny Youtuber, w przeszłości znany z tzw. “śmeiesznych telefonów”. Brał udział w galach Fame MMA. Dawid Narożny to kompozytor, wokalista i autor tekstów popularnego zespołu disco-polo ”Piękni i Młodzi”.

Kasjusza Króla, Don Kasjo czyli Kasjusza Życińskiego znamy przede wszystkim z konfliktów i pojedynków Fame MMA z Normanem Parke, Marcinem Najmanem, czy ostatnio Marcinem Wrzoskiem. Adam Soroko jest znany z turnieju The War III a szczególnie z wywiadów, które udzielił po walce. Sebastian Nowak to youtuber, zajmujący się na kanale YT pod nazwą “Ztrollowany” grami komputerowymi. Pana Jacka Murańskiego i syna Mateusza Murańskiego żyjącym w świecie o którym nie mamy pojęcia, przedstawiać nie trzeba. Jakub ”Hecmana” Rygiel znany jest udziału w gali pojedynków na liście (lub plaskacze) czyli Punch Down. Tomasz “Strachu” Oświeciński znany jest z filmów Patryka Vegi oraz z serialu M jak Miłość. W 2018 zadebiutował w klatce MMA na gali KSW w pojedynku z Popkiem. Adriana Ciosa poznaliśmy dzięki udziale w galach Najmana VIPMMA, natomiast Dawida “Ambro” Ambroziaka z udziału w galach FAME MMA.

Kiedy odbędzie się gala Prime Show MMA: Zadyma?

Pierwsza gala organizacji Don Kasjo pod nazwą Prime: Zadyma odbędzie się 19 lutego 2022 roku

Gdzie odbędzie się gala Prime Show MMA: Zadyma?

Gala odbędzie się w lutym w łódzkiej Atlas Arenie

Kto walczy na gali Prime Show MMA: Zadyma?

Na gali zobaczymy między innymi Murańskich, Soroko, Meduze, Stiflera, Kruszwila, Kamerzystę i Jasia Kapelę.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x