MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Gala freak fight Stars Fight MMA

Freak fighty bez patologi? Prawdopodobnie 3 grudnia 2022 roku w Gdyni odbędzie się freakowa gala z udziałem celebrytów, pod nazwą Stars Fight MMA. Udział w gali zapowiedziałt takie gwiazd jak:

Udział w gali zapowiedziałt takie gwiazd jak: Natalia Janoszek – aktorka i uczestniczka programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Mikołaj Śmieszek – zwycięzca 9 edycji Top Model ponownie spróbuje swoich sił w oktagonie. Maja “Majkel_Coach” Cylwik to trenerka personalna i była reprezentantka Polski w wioślarstwie. Czy na gali poradzi sobie równie dobrze, co w łódce wioślarskiej? Wiktoria “TU_VICIIA” Gnieciak, popularna TikTokerka miała już okazję spróbować swoich sił w MMA. Cyprian “Cyprano Italiano” Węgrzyn – jak popularny TikToker i miłośnik kalisteniki poradzi sobie podczas debiutu na pierwszej gali Stars Fight i z kim się zmierzy? Paweł “Pavlloo” Szwed – czy popularny TikToker i YouTuber poradzi sobie tak dobrze, jak ze zwiedzaniem opuszczonych miejsc? Michał Waleszczyński-Lis – utalentowany konferansjer, ring announcer i aktor związany z MMA postanowił sam spróbować swoich sił w oktagonie! Łukasza “Blondino Latino” Książkiewicza znacie nie tylko z programu Hotel Paradise, ale również z jego latynoskich kawałków! Czy na pierwszej gali Stars Fight MMA również poradzi śpiewająco? Widzieliście kiedyś doktora w klatce? My też nie! Michał “Modny Tata” Będźmirowski to nie tylko popularny bloger, ale również doktor nauk społecznych! Wokalistka, podróżniczka i finalistka programu Love Island Marietta Fiedor zawalczy na pierwszej gali

Karta walk Stars Fight MMA

  • Maja “Majkel_Coach” Cylwik vs Dominika Tajner
  • Wiktoria “TU_VICIIA” Gnieciak vs Marietta Fiedor
  • Łukasz “Blondino Latino” Książkiewicz vs Paweł “Pavlloo” Szwed
  • Cyprian “Cyprano Italiano” Węgrzyn vs TBA
  • Michał Waleszczyński – Lis vs
  • Paulina Paola vs TBA
  • Michał “Modny Tata” Będźmirowski vs TBA

Co to znaczy TBA?

TBA to skrót z języka angielskiego, oznaczający dokładnie To Be Announced, czyli Zostanie Wkrótce Ogłoszony. Skrót o ogłoszenia ( TBA ), do potwierdzenia ( TBC ), do ustalenia lub podjęcia decyzji lub zadeklarowania ( TBD ) i inne odmiany to terminy zastępcze używane bardzo szeroko w planowaniu wydarzeń , aby wskazać, że chociaż coś jest zaplanowane lub oczekuje się, że się wydarzy, określony aspekt tego pozostaje do ustalenia lub ustalenia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x