MMA News

wszystko związane ze światem MMA

HIGH League 2: Alan „Alanik” Kwieciński vs. Denis „Bad Boy” Załęcki – cała walka

Podczas poprzedniej gali High League, Denis “Bad Boy” Załęcki pokonał Alana “Alanika” Kwiecińskiego jednogłośną decyzją sędziów. Był to jednak bardzo zacięty pojedynek a cała walka trwała pełne trzy rundy.

W sobotę 4 czerwca Alan Kwieciński wróci do klatki na HIGH League 3. Tym razem jego rywalem “Alanik” będzie ojciec Denisa Załęckiego, Dawid! Bilety na HL3 dostępne są na Eventim.pl. PPV już w sprzedaży na HighLive.TV. Na gali High League 2 Załęcki junior poradził sobie z Alanikiem. Jak będzie tym razem? Czy ojciec pójdzie w ślady syna? Typy i kursy na HIGH League 3 – zakłady tylko w Fortuna

Pojedynek odbędzie się jako trzyrundowy extrafight na zasadach K-1 w małych rękawicach, czyli w słynnych piąstkówkach! High League na swoim kanale przypomina starcie pomiędzy Kwiecińskim i Załęckim, które odbyło się w lutym tego roku:

Dawid Załęcki po raz pierwszy zawalczy w starciu zawodowym i w HIGH League. Ma jednak duże doświadczenie w walkach jako streetfighter. Można być pewnym, że “Crazy” w starciu z “Alanikiem” da z siebie wszystko. Znając charakter jego syna, Denisa, musimy być gotowi na bardzo mocne uderzenia również w wykonaniu Dawida!

Alan Kwieciński do klatki HIGH League wyjdzie po raz drugi. W lutym w Krakowie przegrał przez decyzję z Denisem Załęckim, a to starcie poprzedził gorący konflikt, który nie został jeszcze wyjaśniony. Tym razem gwiazdor Warsaw Shore zmierzy się z ojcem swojego konkurenta!

“Alanik” i “Crazy” zadymili podczas I konferencji przed HIGH League 3. Kwieciński wkroczył z widowni na scenę, żeby ponownie skonfrontować się z Denisem Załęckim. Chwilę później, już na trybunie, “uspokoić” go próbował Dawid. Doszło do prawdziwej awantury, którą trzeba wyjaśnić w klatce!

Przypomnijmy, że na gali wystąpi też syn Dawida, Denis “Bad Boy” Załęcki. Jego rywalem będzie mistrz walk na gołe pięści, Mateusz “Don Diego” Kubiszyn.

Podczas pierwszej i drugiej edycji HIGH League wydarzenia na żywo w ERGO ARENIE i TAURON Arenie Kraków oglądał komplet widzów. Wszystko wskazuje na to, że również podczas trzeciej gali w hali zlokalizowanej na pograniczu Gdańska i Sopotu zasiądzie blisko dziesięć tysięcy widzów!

Pełna oferta zakładów na galę HIGH League 3 będzie dostępna wyłącznie w Fortunie. Informacje dot. HIGH League 3 będą ogłaszane w mediach społecznościowych organizacji.

Aktualna karta walk HIGH LEAGUE III:

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x