MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Druga gala High League odbywa się 5 lutego w Tauron Arenie w Krakowie. W walce wieczoru wystąpił Jarosław “pasha” Jarząbkowski który pokonał Michała “owca” Owczarzaka w drugiej rundzie. Na ten debiut w sportach walki czekali wszyscy fani e-sportu. Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski zamieni myszkę i klawiaturę na rękawice i wystąpi w okrągłej klatce HIGH League. Konkurentem legendarnego e-sportowca został słynny youtuber-kulturysta, Michał “Owca” Owczarzak. To jeden z członków ekipy “Warszawski Koks”. W drugim głównym pojedynku najsłynniejsze polskie influencerki – Lexy Chaplin pokonała Agatę “Fagata” Fąk. Poza tym w klatce wystąpili niskorośli – Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski i Maciej “Big Jack” Jarema. Stawką boju był pas mistrzowski, który po trzech rundach założył Mini Majk.

Ring announcerami byli Arkadiusz Pan Pawłowski i Jeff Houston. Jeff Houston jest obecnie jednym z najlepszych anglojęzycznych spikerów ringowych na świecie, wystepujący w ponad 85 organizacjach sportów walki z wydarzeniami oglądanymi na żywo w globalnych programach PPV.

  • Konrad Karwat wygrał z Mateuszem “Tarzan” Leśniakiem w 2. rundzie przez TKO
  • Jakub Nowaczkiewicz wygrał z Hubertem “Dredziasty” Węzkiem w 2. rundzie przez TKO
  • Piotr “Edzio” Bylina pokonał Piotra “czuuX” Czupryna w 1. rundzie przez poddanie (duszenie)
  • Denis “Bad Boy” Załęcki wygrał z Alanem “Alanik” Kwiecińskim jednogłośną decyzją sędziowską (formuła K-1)
  • Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski wygrał z Maciejem “Big Jack” Jaremą jednogłośną decyzją sędziowską w walce o pas niskorosłych.
  • Norbert “Dis” Gierczak wygrał z Maciejem “Zony” Zoniukiem jednogłośną decyzją sędziowską.
  • Lexy Chaplin pokonała Agatę “Fagata” Fąk w 1. rundzie przez TKO (brak aktywnej obrony)
  • Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski pokonał Michała “Owca” Owczarzaka w 2. rundzie przez TKO (poddanie) Walka odbyła się na zasadach boksu w małych rękawicach.
Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
5 3 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x