MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Hitowe starcie na gali GROMDA 13! Don Diego vs Balboa już 26 maja w krwawy piątek!

Hitowe starcie na gali GROMDA 13 Don Diego vs Balboa juz 26 maja w krwawy piatek

Hitowe starcie na gali GROMDA 13 Don Diego vs Balboa juz 26 maja w krwawy piatek

Najlepsi spośród fighterów walczących na gołe pięści to nie tylko ci najtwardsi, ale także tacy, którzy walczą do końca. Każdy z nich już udowodnił swoje waleczne serce, stalowy charakter i odwagę do walki. Teraz nadszedł czas, aby poznać najlepszego i niekwestionowanego mistrza walk na gołe pięści – GROMADĘ. Przed nami historyczne starcie, które zapisze nowy rozdział w historii i wyłoni najtwardszego zawodnika tej gry.

DON DIEGO, zwany pogromcą TYSONA, karciciel chuliganów oraz profesorem zadającym lekcje pokory dla samozwańczych “bad boy-ów“, stanie do walki z królem nokautu walk na gołe pięści, wściekłym bykiem, żywą legendą oraz międzynarodowym championem, BALBOĄ.

GROMDA. Szacunek i charakter. Oj będzie ostro. GROMDA to mocna i prawdziwa rozgrywka. Nie poddajemy się. Jeśli wychodzimy walczyć to walczymy. Bez wymówek i stękania, że coś boli. Robisz robotę albo nie wychodź. Walki to twardy i bolesny świat, ale jeśli tutaj wchodzisz to licz się z jego zasadami i szanuj osoby, które cię oglądają i tobie kibicują.

Podczas gali oprócz walki wieczoru odbędzie się mocna USTAWKA, eliminator z czołowymi GROMDZIARZAMI w drodzę o pas mistrzowski oraz jak zawsze szalony turniej walk na gołe pięści z nowymi pozytywnymi wariatami.

Piątunio mordo. Zbieraj ekipę i wpadajcie na konkretne solówy. To będzie siwy dym i nie będzie miękkiej gry.

GROMDA is the REAL DEAL.

The Baddest and Brutal Bare Knuckle Boxing.

We Don’t Give Up. Just Fighting. Only Hardcore.

#GROMDA #GROMDA13 #DIEGOvsBALBOA #DONDIEGOvsBALBOA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x