MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Hot or not? Betswipe – poznaj Tindera dla… kuponów

Hot or not Betswipe – poznaj Tindera dla… kuponów.

Hot or not Betswipe – poznaj Tindera dla… kuponów.

Ofensywnie czy defensywnie? Goście czy gospodarze? Wygrana czy porażka? Piłka nożna czy tenis? Budowanie zwycięskiego kuponu to slalom pomiędzy pytaniami, na które szukasz właściwej odpowiedzi. Czasem nie wyrabiasz się na zakręcie?

Od teraz Superbet pomoże Ci zwycięsko trafić na metę dzięki nowej funkcji społecznościowej. Betswipe to… Tinder dla kuponów. Widzisz jak grają inni i przesuwając ich typy w lewo lub prawo decydujesz, czy chcesz obstawić tak samo.

Żeby dołączyć do grona graczy, którzy dzięki funkcji Betswipe mogą czerpać bukmacherskie inspiracje od innych i wyłapywać zakłady-perełki, wystarczy kilka szybkich kroków. Pobierz APLIKACJĘ SUPERBET -> zaloguj się na swoje konto -> przejdź do sekcji zakładów live -> wybierz funkcję Betswipe. Żeby móc skorzystać z tej funkcji musisz być użytkownikiem Supersocial, społecznościowej funkcjonalności w aplikacji Superbet, pozwalającej dzielić się swoimi typami i kuponami i czerpać inspiracje od ekspertów, jak Jerzy Dudek, Mateusz Borek i wielu innych.

Co dalej? Widzisz po kolei najpopularniejsze zakłady live na trwające wydarzenia sportowe. Dostajesz szereg infomacji – ile osób ogląda ten kupon, ile zdecydowało się zagrać tak samo, za jakie stawki. I teraz czas na Twoją decyzję – lewo czy prawo? Hot or not? Przesuwając dany typ w prawo, dodajesz go do swojego kuponu. Przesuwając w lewo decydujesz, że ta propozycja Ci nie odpowiada.

Superbet to pierwszy w Polsce bukmacher, który oferuje swoim klientom takie rozwiązanie. Dlaczego? To proste – zakłady sportowe mają być przede wszystkim dobrą zabawą, zbliżającą do siebie kibiców i dającą wam dodatkowe powody do ożywionej dyskusji. Betswipe da kolejny pretekst do rozmowy, dyskusji i wymiany wiedzy na temat sportu, przy okazji umożliwiając każdemu z graczy wychwycenie perełek, które zwracają uwagę ekspertów.

Specjalna oferta SUPERBET dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , dokonaj pierwszego depozytu (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie bonus od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 3500 PLN

***

O SUPERBET

Grupa Superbet to globalny operator zakładów bukmacherskich i gier on-line charakteryzujący się wysoką dynamiką wzrostu i szybkim rozwojem. Jest 11. najwyżej notowaną firmą gier on-line na świecie i jedną z największych w Europie. Na rynku polskim jest obecna od 2018 roku jako marka Superbet. Od 2020 roku oferuje zakłady on-line w aplikacji mobilnej oraz na stronie superbet.pl. Na koniec II kwartału 2023 roku Superbet miał 17,5% udziału w polskim rynku bukmacherskim i był trzecim największym bukmacherem w kraju.

Firma może się pochwalić nagrodami w plebiscycie NAGRODY BUKMACHERSKIE 2021 i 2022 w kategorii Najlepszy Bukmacher, Najlepsza Aplikacja Mobilna, Najlepszy Marketing i Nagroda Użytkowników. Superbet otrzymał również wyróżnienie jako Najlepszy operator zakładów sportowych w regionie CEE 2022 podczas Central and Eastern European Gaming Awards i nagrodę w kategorii Najlepszy Bukmacher Roku podczas Better Collective “Polskie Nagrody Bukmacherskie” 2022. Został też wyróżniony w 2022 roku przez United Nations Global Compact za podejmowanie działań na rzecz przeciwdziałania korupcji i szarej strefie.

Superbet od 1 lipca 2023 roku został sponsorem strategicznym Lecha Poznań oraz jego Akademii. To jedna z największych umów partnerskich w polskiej piłce klubowej i pierwsza w takiej formule. W Ekstraklasie sponsoruje też Górnika Zabrze, a w niższych ligach GKS Tychy i Stomil Olsztyn.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x