MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Hype MMA 1 – wyniki gali

Bardzo krótko trwały walki podczas pierwszej gali Hype MMA. W walce wieczoru, czyli Super Fight zmierzyli się Marcin „Rafonix” Krasucki i Mariusz „Hejter” Słoński. Pojedynek zakończył się po siedmiu sekundach! Równie szybkimi nokautami popisali się Patryk „Taksi ZRT” Malinowski, Mateusz „Zakrzew” Zakrzewski, Damian „Kalbar” Kalbarczyk i Oskar „Blecki” Lesiak. Poddaniem zwyciężył natomiast Jakub „Kuba Trenuje” Droździel.

Wyniki gali:

  • Mariusz „Hejter” Słoński pokonał Marcina „Rafonixa” Krasuckiego przez TKO (uderzenia w stójce), runda 1.  (0:07)
  • Paweł „Pavlloo” Szwed pokonał Adama „Adixa” Woźnickiego przez TKO (uderzenia w parterze), runda 3. (1:03)
  • Patryk „Taksi ZRT” Malinowski pokonał Władysława „Władka” Zijajewa przez TKO (uderzenia w parterze), runda 1. (0:44)
  • Mateusz „Zakrzew” Zakrzewski pokonał Alberta „Bercika” Ghambaryana przez TKO (uderzenia w parterze), runda 1. (1:33)
  • Damian „Kalbar” Kalbarczyk pokonał Jakuba „Barego” Barczyka przez TKO (uderzenia w krucyfiksie), runda 1. (2:46)
  • Jakub „Kuba Trenuje” Droździel pokonał Krystiana „Krissu” Bartochę przez poddanie (gilotyna), runda 1. (0:32)
  • Oskar „Blecki” Lesiak pokonał Norberta „One Norbiego” Krasnodębskiego przez TKO (uderzenia w parterze), runda 1. (1:29)

Bukmacher Betclic został oficjalnym sponsorem Hype MMA, projektu będącego rozszerzeniem gal FAME MMA i naszej dotychczasowej współpracy z federacją. Pierwsza gala Hype odbędzie się już 17 kwietnia o godzinie 19:30 i zobaczymy na niej również walkę zawodników znanych z FAME – Rafonixa oraz Hejtera, którzy będą walczyć w poza turniejowej formule superfight. Natomiast w walkach wliczających się do gali Hype, prowadzonej przez Sylwestra Wardęgę – byłego prankstera oraz twórcę kanału Wataha-Krulestwo, zobaczymy następujące starcia:

Idea Hype polega na wykreowaniu przyszłych gwiazd FAME MMA. Szereg gal Hype wyłoni uczestników finałowej gali, a jej dwóch zwycięzców otrzyma kontrakty na 5 walk w FAME MMA. Samo rozstrzygnięcie walki nie jest decydujące, ponieważ o tym kto dostanie się do finałowej gali decydują również głosy oglądających (50%), głosy wybranych zawodników Fame (15%) oraz głosy włodarzy HYPE (35%).

Włodarzami HYPE są znani z FAME, Boxdel oraz Wojtek Gola, a także Nitrozyniak, popularny streamer.

To bez wątpienia zupełnie nowa formuła, która według właścicieli FAME, zaskoczy wszystkich fanów, ponieważ do ostatniej chwili będą ukrywać najciekawsze elementy nowej federacji. To szansa dla młodych, mniejszych twórców, którzy marzą o dołączeniu do głównej, największej federacji freakfightowej w Polsce- FAME MMA.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.