MMA News

wszystko związane ze światem MMA

JOKER. Gaszenie cwaniaków, drobniutki underdog, wiara, bitki z braćmi i walki na gołe pięści. GROMDA

JOKER. Gaszenie cwaniaków, drobniutki underdog, wiara, bitki z braćmi i walki na gołe pięści. GROMDA

Czasem potrzebny JOKER aby trochę ugasić kozaczenie tych “superbohaterów”… Kubuś z Ciechocinka więc pewne, że było to konkretne i solidne gaszenie. GROMDA ze starszymi braćmi, drobniutki, chudziutki chłopak, która strącał gorące dzielnicowe łepetynki dryblasów z dzielnicy. Solówki to solówki, a walka to inna bajka na którą nie każdy ma przysłowiowe jaja. Ministrant, ulicznik, a przede wszystkim rodzinny gość z szacunkiem do drugiego człowieka. Wczoraj marzenia, a dzisiaj to cele do spełnienia.

Szczerze, prawdziwie i bez kozaczenia.

GROMDA – KUP PPV –  GROMDA.tv

Podziemny krąg, miejsce o którym się mówi, ale nie każdy ma tam wjazd. Urokliwość zatęchłej piwnicy oraz aura charakternych solówek, gdzie zahartowani goście szukają dobrej bitki. Tutaj nikt nie jest romantykiem… ani też nie pyszczy.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.