MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Karta walk HIGH League 4 w komplecie. Salim Chiboub rywalem “Mini Majka”

Za nami pierwsza konferencja przed galą HIGH League 4, która odbędzie się 17 września w Arenie Gliwice. Znamy już całą kartę walk wydarzenia. To będzie najsilniejsze wydarzenie Malika Montany w historii! Ruszyła sprzedaż PPV na HIGH League 4 pod TYM linkiem.

Bilety na galę HIGH League 4 idą jak świeże bułeczki. Wejściówki są dostępne w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Radzimy nie zwlekać z ich zakupem – wszystko wskazuje na to, że biletów niedługo może zabraknąć!

Do karty walk dołączyli Salim Chiboub i Radosław Słodkiewicz. Francuz zmierzy się w starciu o pas kategorii niskorosłych z Mateuszem “Mini Majkiem” Krzyżanowskim. Z kolei doświadczony kulturysta będzie konkurentem członka “Strong Ekipy”, Konrada Karwata. 

Salim Chiboub ma duże doświadczenie w sportach walki. Można się spodziewać, że w konfrontacji z członkiem “Ekipy” będzie on faworytem. Odnosił duże sukcesy – został nawet mistrzem świata kickboxingu!

Radosław Słodkiewicz również walczył już w MMA. W HIGH League dopiero zadebiutuje. Czeka go wymagające starcie przeciwko Konradowi Karwatowi, który zasłynął jako strongman i członek “Strong Ekipy”. Karwat wystąpił już w lidze Malika Montany. W swoim debiucie pokonał Mateusza “Tarzana” Leśniaka.

W walce wieczoru HIGH League 4, 17 września w Arenie Gliwice, dojdzie do rewanżu pomiędzy najsłynniejszymi polskimi influencerkami i youtuberkami. W klatce, o pas wagi muszej kobiet, zmierzą się Natalia “Natsu” Karczmarczyk i Lexy Chaplin

Poza tym w Gliwicach odbędzie się jeden z najgorętszych pojedynków w historii polskich sportów walki i freak-fightów. Naprzeciw siebie staną pretendent do pasa mistrza świata WBC w wadze ciężkiej, Artur “Szpila” Szpilka, oraz nieobliczalny streetfighter, Denis “Bad Boy” Załęcki

Tytułu mistrzowskiego niskorosłych bronił będzie Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski. Wyjaśniony zostanie też największy freak-fightowy konflikt ostatnich miesięcy pomiędzy Amadeuszem ”Ferrarim” Roślikiem a Pawłem “Scarface’em” Bombą.

Ogromne emocje wzbudza również debiut Mai Staśko. Słynna lewicowa i feministyczna aktywistka zmierzy się w swoim debiucie w HIGH League z kontrowersyjną streamerką, Ewą “Mrs. Honey” Wyszatycką

Aktualna karta walk High League 4:

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x