MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Karta walk Prime Show MMA 2 – Kosmos

Druga gala Prime Show MMA, za organizację której odpowiedzialni są m.in, Tomasz Bezrąk i Bartosz Suba czyli osoby związane z organizacją FEN oraz Kasjusz Kasjo Życiński. Na karcie walk PRIME 2: Kosmos znajdują się najbardziej znani zawodnicy MMA w Polsce, jak Norman “Stormin” Parke czy Marcin “Polish Zombie” Wrzosek. Weterani UFC i KSW dzielnie sobie radzą obecnie w świecie freaków! Pierwsza konferencja PRIME 2: KOSMOS już 13 czerwca w warszawskim Studio POLSAT.

W jednej z głównych walk wieczoru PRIME 2 dojdzie do prawdziwego freak-fightu, były rywal Pudziana i mistrz senegalskich zapasów Bombardier zmierzy się z nieznającym strachu, czołowym polskim influencerem i weteranem programu Warsaw Shore – Stiflerem. Różnica wagi między nimi to będzie przynajmniej 40 kg!

Jedno z najbardziej głośnych nazwisk ostatniego czasu – Paweł “Tybori” Tyburski zmierzy się w pasjonującym pojedynku z Adamem Soroko. Weteran walk na gołe pięści musi odkupić swoje winy za poprzednią galę. Rywal będzie bardzo wymagający, nikt oprócz Soroko nie chce się bić z “Tyborim”.

Ponadto w Gdynia Arena wystąpi czołowa polska tik-tokerka Dominika Rybak, kontrowersyjny Jaś Kapela czy ochroniarz z przeboju Nextflixa “Oszust z Tindera” – Piotr Kaluski. Już 9 lipca w Trójmieście przekonamy się jak sobie poradzą w klatce. To trzeba przeżyć na żywo! Bilety do nabycia na stronie Eventim

Karta walk Prime MMA – Kosmos

Gala odbędzie sie 9 lipca 2022 a rozpiska walk wygląda następująco:

Norman „Stormin” ParkevsGrzegorz “Szuli” SzulakowskiMMA
Marcin ”Polish Zombie” WrzosekvsGabriel ”Arab” Al-SulwiMMA
Paweł “Tybori” TyburskivsAdam SorokoK1 w małych rękawicach!
Piotr KaluskivsErnest “Red” IvandaMMA
Serigne “Bombardier” Ousmane DiavsDamian “Stifler” ZduńczykMMA
Jakub “HeCmAn” RygielvsDawid “Ambro” Ambroziakformuła bokserska
Michał “Bagietka” GorzelanczykvsJan PateckiMMA
Maciej RatajvsDamian “Dzik” GrafMMA
Mateusz “Millu” Mil vsMikołaj JędruszczakMMA
Jaś KapelavsTBA
Dominika RybakvsTBA

Kursy na Prime Show MMA

Zakłady sportowe na pojedynki gali PRIME SHOW MMA dostępna są wyłącznie w Fortunie (na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej). FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów. Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie ze sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.

Zwyciezca12
Adam Soroko – Paweł “Tybori” Tyburski (K-1 w małych rękawicach)3.601.20
Jan Patecki – Michał „Bagietka” Gorzelanczyk2.521.40
Gabriel ”Arab” Al-Sulwi – Marcin ”Polish Zombie” Wrzosek2.701.35
Ernest “RED” Ivanda – Piotr Kałuski 3.271.30
Mateusz “Millu” Mil – Mikołaj Jędruszczak 1.801.80
Serigne “Bombardier” Ousmane Dia – Damian “Stifler” Zduńczyk 1.332.78
Maciej Rataj – Damian Graf 2.251.50
Parke N. – Szulakowski G 1.352.70
Jakub “HeCmAn” Rygiel – Dawid “Ambro” Ambroziak2.061.60

Kim jest Piotr Kaluski?

Piotra Kaluskiego poznaliśmy dzięki produkcji Netflixa pod tytułem “Oszust z Tindera”. W Netflixowym dokumencie przedstawiono go jako ochronoarza Simona Leviev, kontrowersyjnego użytkownika aplikacji randkowej Tinder. Film “Oszust z Tindera” to najczęściej oglądany dokument na platformie Netflix, który znalazł się w TOP 10 w 92 krajach. W premierowy weekend zgromadził 50 000 000 widzów, a aktualny wynik produkcji wynosi ponad 160 milionów.

Kim jest Dominika Rybak?

Rybak jest jedną z napopularniejszych polskich tiktokerek. Jej profil na TikToku obserwuje aż 2,3 miliona fanów. Dominika Rybak od pewnego czasu trenuje sporty walki szczecińskim klubie Berserkers Team.

Kim jest Gabriel ”Arab” Al-Sulwi?

Gabriel Al-Sulwi jest dobrze znany fanom polskiego rapu pod pseudonimem Arab. Popularność “Arabowi” przyniósł udział w programie “Żywy Rap”. Arab wystąpił na Fame MMA 8 mierząc się z Pawłem “Tyborim” Tyburskim, natomiast na gali Fame MMA 9 walczył z Patrykiem “Kizo” Wozińskim w zastępstwie Pawła “Popka” Mikołajuwa. W kolejnym starciu, na gali Fame MMA 10 Gabirel „Arab” Al-Sulw odniósł zwycięstwo nad Łukaszem Lupą. Gala FAME 13: Nitro vs. Unboxall okazała się pechowa dla Araba. Mimo ogromnych problemów byłego hokeisty w pierwszej rundzie, Piotr “Szeli” Szeliga efektownie znokautował Gabriela “Araba” Al-Sulwi

Kim jest Jan Patecki?

Jan Patecki to założyciel ekipy Too Drunk. “Pacio” najbardziej znany jest z tego, że wystąpi na drugiej gali Prime Show MMA.

Kim jest Serigne “Bombardier” Ousmane Dia?

“Bombardier” to jedna z trzech największych legend narodowego sportu swojego kraju, jakim są senegalskie zapasy. Ousmane Dia dwukrotnie – w 2002 oraz 2014 – został mistrzem świata w tym sporcie i sięgnął po tytuł „The King of the Arena”. Występy Bombardiera ciężko zaliczyć do udanych. Serigne Ousmane Dia był rywalem Mariusza Pudzianowskiego na KSW 64. Pudzian znokautował Bombardiera w 18 sekundzie pojedynku. Wcześniej w marcu 2020 roku Serigne miał pojawić się na gali KSW 53, ale kontuzja wyeliminowała go z tego wydarzenia.

Kim jest Damian “Stifler” Zduńczyk?

Damian Zduńczyk to jeden z najbardziej znanych postaci programu “Ekipa z Warszawy.” Jedyną freak-fightową walkę stoczył w 2020 roku gdzie w pierwszej rundzie przegrał z powracającym Popkiem Monsterem. Kursy na tę walkę są bardzo wyrównane. Według ekspertów minimalnym faworytem tego pojedynku jest Sergine Ousmane Dia.

Kim jest Jaś Kapela?

Jaś Kapela to pisarz, poeta, publicysta związany z Wydawnictwem Krytyka Polityczna. Szerszej publiczności dał się poznać dzięki zaproszeniu przez Krzysztofa Stanowskiegodo do programu pt. „Hejt Park” w Kanale Sportowym. Zobacz jak przygotowuje się do walki z Ziemowitem „Piast” Kossakowskim.

Kim jest Marcin ”Polish Zombie” Wrzosek?

Marcin Wrzosek był zawodnikiem MMA w organizacjach PLMMA, FEN i Cage Warriors. Natomiast w latach 2016-2017 został międzynarodowym mistrzem KSW w wadze piórkowej. 20 listopada w walce wieczoru w formule bokserskiej na gali FAME MMA 12 przegrał jednogłośnie z Kasjuszem Don Kasjo Życińskim. Po walce Wrzoska z Don Kasjo, współwłaściciel KSW Maciej Kawulski powiedział, że “dla Wrzoska chwilowo w KSW miejsca nie ma

Kim jest Norman „Stormin” Parke?

Norman Parke pseudonim „Stormin” to północnoirlandzki zawodnik MMA, były mistrz brytyjskiej organizacji Cage Contender w wadze lekkiej, zwycięzca The Ultimate Fighter: The Smashes, były zawodnik UFC, ACB, BAMMA oraz KSW, od 14 września 2019 do 10 lipca 2020 roku był tymczasowym mistrzem KSW w wadze lekkiej. Do niedawna związany z Fame MMA i Prime Show MMA>

Kim jest Paweł “Tybori” Tyburski?

Pawła “Tybori” Tyburskiego i jego brata bliźniaka mogliśmy poznać dzięki udziałowi obu panów w programie “Love Island. Wyspa miłości”. Bracia Paweł i Piotr Tyburscy zadebiutowali w freakowych oktagonach MMA podczas gali FAME MMA 2, gdzie w walce 2 vs 2 pokonali Piotra i Pawał Kluk.

Kim jest Adam Soroko?

Adam Soroko pochodzi z Olsztyna z osiedla Zatorze. W młodości trenował karate kyokushin. Uprawia też sporty walki. Soroko ma 30 lat, mierzy 200 cm wzrostu i waży 97 kg. Adam Soroko dał się poznać szerszej publiczności dzięki udziałowi na gali The War 3, na której zaprezentował się bardzo dobrze, przegrywając w finale. Jego wywiad, udzielony Mateuszowi Kaniowskiemu stał się viralem w internecie.

Kim jest Grzegorz Szuli Szulakowski?

Grzegorz Szulakowski to 37-letni polski zawodnik MMA wagi lekkiej, były mistrz TFL w wadze lekkiej, walczył także dla PLMMA oraz KSW. 8 stycznia 2022 “Szuli” poinformował, że otworzył nowo powstałą organizację MMA – „Solo Combat Federation”. Pierwsza gala zaplanowana była na termin – 11 marca w Kępnie, wydarzenie to odbyło się w systemie pay-per-view

Kim jest Dawid “Ambro” Ambroziak?

Dawid Ambroziak pseudonim Ambro znany jest z programu reality-show “Ex na plaży” w którym wszedł w konflikt z Kasjuszem Don Kasjo Życińskim, zakończony walką na gali FAME MMA 4. Dla Ambo freakowe walki MMA nie są nowością. Podczas pierwszej gali Fame MMA poddał Dawida Ozdobę. Następnie przegrał z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim na Fame MMA 4 i pokonał Macieja Szewczyka na Fame MMA 6. Podczas swojej czwartej walki MMA Dawid “Ambro” Ambroziak na gali Fame MMA 10 pokonał Piotra “Miejski drwal” Szczurka.

Kim jest Ernest “Red” Ivanda?

Red a właściwie Ernest Ivanda to chorwacko-polski raper, muzyk i kompozytor, a także producent muzyczny i inżynier dźwięku. Były prezenter i producent telewizyjny, był związany z telewizjami MTV Polska i Polsat. W 2019 został rzecznikiem prasowym i twarzą nowej organizacji MMA, Free Fight Federation.

Kim jest Michał “Bagietka” Gorzelanczyk?

Bagietka Michael to 35-letni polski streamer. Szerszej, internetowej publicznośći dał się poznać dzięki Xayoo, który udzielił mu “strimowego” wsparcia. Gorzelanczyk najbardziej znany jest z pranka czyli udawanego “napadu na Bagietkę” podczas jego streamu.

Kim jest Jakub “HeCmAn” Rygiel?

Jakub “HeCmAn” Rygiel to najmniej znany uczestnik gali Prime Show MMA: Zadyma. Kibice freakowych sportów mogli go poznać dzięki udziałowi zawodach na “plaskacze” lub “liście” czyli Punch Down. Jakuba “HeCmAn” Rygiela wyróżnia wzrost. Rygiel mierzy dokładnie 197 cm.

Kim jest Maciej Rataj?

Maciej Rataj, uczestnik programów reality show i influencer, występował już w klatce. Podczas Fame MMA 6Kasjusz „Don Kasjo” Życiński pokonał Rataja przez poddanie (duszenie gilotynowe) w 2 rundzie. We wrześniu walczył po raz ostatni. Na gali Fame MMA 7 bardziej doświadczony Sebastian “Ztrolowany” Nowak nie miał z nim żadnych szans.

Kim jest Damian “Dzik” Graf?

Damian Graf to uczestnik programu ,,Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy’’ oraz ,,Ex na plaży’’. 2 sierpnia 2022 roku podczas konferencji przed galą Fame MMA 7 Damian “Dzik” Graf uderzył Macieja Rataja.

Prime Show MMA 2: Kosmos

Druga gala Prime Show MMA, za organizację której odpowiedzialni są m.in, Tomasz Bezrąk i Bartosz Suba czyli osoby związane z organizacją FEN oraz Kasjusz Kasjo Życiński. odbędzie się 9 lipca w Arena Gdynia

Zakłady na Prime Show MMA 2

Pełna oferta zakładów prematch i live na walki PRIME SHOW MMA 2 jest dostępna wyłącznie w Fortunie (na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej). W typach przed walką pojawia się wiele dodatkowych możliwości, co więcej oferta live jest także bardzo mocno rozbudowana. W trakcie walki typerzy mogą znaleźć ponad 20 różnego rodzaju zakładów dotyczących pojedynku! Przy starciach na galach PRIME SHOW MMA możesz obstawiać:

  • kto wygra,
  • liczbę rund,
  • w której rundzie zakończy się pojedynek,
  • w jaki sposób zakończy się walka,
  • w jaki sposób dany zawodnik wygra walkę.

Sprawdź szczegóły naszej specjalnej oferty:

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się z kodem rejestracyjnym MMM600 klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta.

Wpisując przy rejestracji kod promocyjny MMM600, w ramach oferty powitalnej otrzymasz trzy atrakcyjne bonusy, które możesz wykorzystać na starcie swojej przygody z zakładami bukmacherskimi.

  • Darmowy bonus 20 zł bez depozytu, po pełnej rejestracji w Fortuna Zakłady Bukmacherskie może otrzymać każdy gracz, który zarejestruje nowe konto i dokona weryfikacji danych osobowych, poprzez pełną rejestrację.
  • Pierwszy zakład bez ryzyka do 600 zł. Wygrywasz to wygrywasz. Przegrywasz? Kasa ląduje na Twoim koncie gracza i możesz bez problemu wypłacić ją, po 1-krotnym obrocie bez kursu minimalnego, z powrotem na swoje konto bankowe lub przeznaczyć na dalszą grę. Co kto woli.
  • Bonus 100% od drugiego depozytu. Po wykonaniu pierwszej wpłaty w Fortunie automatycznie otrzymasz bonus na swój drugi depozyt, który musisz aktywować w ciągu 3 dni, wchodząc na swoje konto, a następnie w sekcję bonusy.
Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x