MMA News

wszystko związane ze światem MMA

KBN 27: Walka o tytuł Mistrza Świata WBC! Różański vs Babic w Rzeszowie

KBN logo knockout boxing night

KBN logo knockout boxing night

Już 22 kwietnia, w hali G2A Arena w Rzeszowie wielki, mistrzowski pojedynek! W walce wieczoru walka o tytuł Mistrza Świata WBC pomiędzy dwoma królami nokautów, niepokonanymi pretendentami, Alenem Babicem (11-0, 10KO) a pochodzącym z Rzeszowa, Łukaszem Różańskim (14-0, 13KO)! Ich wspólny rekord to 25-0 w tym 23 walki skończone przez nokaut! Ciężko wyobrazić sobie inny scenariusz w Rzeszowie niż KO! 

Jeszcze nigdy w Polsce nie było gali o takim rozmachu sportowym! Łukasz Różański dołączy do grona wyjątkowych polskich pięściarzy, mistrzów świata – Tomasza Adamka i Krzysztofa Głowackiego, którzy stoczyli pojedynek o najwyższe, bokserskie laury właśnie w Polsce. To wielkie święto boksu w Rzeszowie, w Województwie Podkarpackim i całym naszym kraju!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x